17-03-2017 Originální nápady na reklamní dárky na zakázku

GIFTS SERVICE – ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ DÁRKY NA ZAKÁZKU

Gifts Service – nápady na originální reklamní dárky na zakázku

Gifts Service je v oboru zakázkové výroby nepřetržitě již 15let a průběžně sledujeme hlavní trendy a události v oboru marketingu a reklamy. Abychom Vám mohli nabídnout nejnovější reklamní předměty, navštěvujeme hlavní výstavy a žádné novinky nám tak neutečou.

Pokud ještě nebo již předmět nemáme v našem katalogu, jistě budeme schopni zajistit zakázkovou výrobu v Asii nebo v Evropě prostřednictvím chráněné dílny v České republice. Prostřednictvím vlastní kanceláře ve vnitrozemské Číně jsem schopni nalézt a vyvzorkovat existující produkty za ty nejlepší ceny. Proto také poskytujeme záruku nejnižší ceny. Vlastní kancelář v Číně provozujeme již také po dobu 15-ti let a po celou dobu se specializujeme pouze na zakázkovou výrobu reklamních předmětů. S hrdostí o sobě tedy prohlašujeme, že jsme specialisté na zakázkovou výrobu reklamních předmětů.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamní gumové kachničky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Comments are closed.