REKLAMNÍ VŮNĚ A STROMEČKY NA ZAKÁZKU

Reklamní vůně a stromečky do auta na zakázku v originálním tvaru!

V našem širokém portfoliu naleznete také reklamní vůně s stromečky, které pro Vás na zakázku vyrobíme v originálním tvaru a za skvělé ceny!

Proč reklamní vůně a stromečky na zakázku

  • široká nabídka tvarů, barev a vůní
  • poměrně velká plocha pro potisk
  • možnost výroby reklamní vůně ve vlastním tvaru na zakázku
  • nízká hmotnost a tedy ideální pro přepravu
  • klasika mezi reklamními dárky, která neurazí a potěší

 

Reklamní vůně a stromečky na zakázku k propagaci firmy a značky

reklamní vůně a stromečky výrobceReklamní vůně a stromečky na zakázku jsou účinným prostředkem pro navození příjemné vůně všude, kde reklamní vůně a stromečky zavěsíte. Dalším vedlejším efektem je také zbavování nepříjemných pachů, které mohou vzniknout v autě, kanceláři, kuchyni či toaletě. Vůně a stromečky na zakázku patří mezi velmi oblíbené reklamní předměty a dá se říci, že patří mezi standardní portfolio dodavatelů reklamních předmětů.

Gifts Service ovšem nabízí výrobu reklamní vůně ve tvaru na zakázku, což již tak standardní službou nebývá.

Reklamní vůně a stromečky na zakázku dle zadání klienta

Spokojený klient j pro nás prioritou, a proto nabízíme reklamní vůně a stromečky nejrůznějších tvarů, vůní, velikostí a v neposlední řadě také s potiskem dle zadání klienta. Vůně a stromečky lze použití jako reklamní předmět ve všech odvětvích podnikání, průmyslu a obchodu. Netradiční formou propagace je využít reklamní vůně a stromečky například jako vánoční přání či péefko (PF). Vůně a stromečky přizpůsobené zadání klienta jistě podpoří jakoukoliv reklamní kampaň, zvýší povědomost o značce či sdělí zvolenému segmentu potřebné informace. Jako dodavatel a především přímý zástupce výrobce reklamní vůně, Vám můžeme nabídnout produkty vysoké kvality za nízké ceny. Z pozice dlouholetého dodavatele reklamní vůně Vám též zaručíme profesionální servis a kvalitní technologie při jejich výrobě.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete pro svou propagaci využít reklamní vůně a stromečky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, dobu dodání, druh materiálu. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service