ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

VYRÁBÍME REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU. VÍCE O NAŠICH PRODUKTECH A ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ SE DOZVÍTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH - ODKAZ NÍŽE


TYTO STRÁNKY JSOU INFORMATIVNÍM KATALOGEM NAŠICH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ A NENÍ MOŽNÝ NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU.


ZAŠLETE POPTÁVKU NA sales@giftsservice.com RÁDI VÁM ZAŠLEME CENOVOU NABÍDKU


TYTO STRÁNKY NEJSOU INTERNETOVÝ OBCHOD


RV espresso


GIFTS SERVICE VIZE 

               →→ NEJLEVNĚJŠÍ REKLAMNÍ

PŘEDMĚTY
 

Nejlevnější reklamní předmětyRádi bychom Vám představili náš marketingový plán, který se týká nabídky nejlevnějších reklamních předmětů. 

Za minimální cenu maximální výkon.
Nejlepší poměr výkon vs. cena.

Ano, to jsme schopni garantovat.  

 

Plán výroby reklamních předmětů

Zabýváme se výrobou zakázkových reklamních předmětů již 15 let a tím, že jsme v permanentním kontaktu s oborem, novými nápady, materiály a cenami, máme tudíž ten nejlepší předpoklad jak za minimální ceny naplnit Vaše cíle.

Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Tento neprofesionální nešvar je bohužel v české zemi standardem.

Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Je až s podivem kolik firem každoročně zaskočí Vánoce nebo veletrh, na který každoročně jezdí. Výsledek ?  Drahé reklamní předměty, stres, chyby, vícenáklady na přepravu a expresní příplatky.

Proto máme radu pro naše budoucí zákazníky. Jelikož se k nám dostala informace, že tento i příští rok budou Vánoce 24. prosince je nejlépe vyřešit vánoční reklamní dárky na začátku léta a pak zbyde dost času věnovat se kreativě a optimalizovat náklady na přepravu.

Za totožnou cenu lze dostat reklamní předmět s vyšší vnímanou hodnotou klientem, větší množství nebo ušetřit stres a peníze.

 

Zakázková výroba a levné reklamní předměty

                      Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Zašlete nám Váš stávající plán nákupu reklamních předmětů, navrhneme Vám kreativnější alternativy a lepší ceny. Garance nejnižší ceny je někdy podmíněna větším množství nebo delší dobou přepravy. Ale proč to nezkusit. 

Zejména pro ty firmy, které opakovaně používají identické reklamní předměty, může být přínos v úspoře nebo záměna za předmět s vyšší hodnotu pro klienta značný. 

 Artykuły reklamowe na zamówienieArtykuły reklamowe na zamówienie  Werbeartikel auf AnfrageWerbeartikel auf Anfrage Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak  Custom made promo gifts Custom made promo gifts  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Articoli promozionali Articoli promozionali  Потребителски Промоционални артикули Потребителски Промоционални артикули  Пользовательские Рекламные предметы Пользовательские Рекламные предметы