ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

VYRÁBÍME REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU. VÍCE O NAŠICH PRODUKTECH A ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ SE DOZVÍTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH - ODKAZ NÍŽE


TYTO STRÁNKY JSOU INFORMATIVNÍM KATALOGEM NAŠICH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ A NENÍ MOŽNÝ NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU.


ZAŠLETE POPTÁVKU NA sales@giftsservice.com RÁDI VÁM ZAŠLEME CENOVOU NABÍDKU


TYTO STRÁNKY NEJSOU INTERNETOVÝ OBCHOD


RV espresso

JAK OBJEDNAT ZAKÁZKOVOU VÝROBU

Postup pro zadání zakázkové výroby a její realizace

Máte-li zájem o vlastní reklamní předměty unikátního designu a navíc s potiskem, my Vám pomůžeme s jejich realizací. Na této stránce se dočtete informace jak probíhá spolupráce s námi a také informace, které jsou potřebné k realizací reklamních předmětů přesně dle Vašeho zadání. 

1. POPTÁVKA

Zašlete nám poptávku a my se Vám ozveme.  Abychom mohli správně a přesně kalkulovat cenu pro Vaše reklamní předměty, je nutné do cenové poptávky uvést co nejvíce potřebných informací. Jen tak bude možné Vaší cenovou poptávku správně zpracovat a také Vy budete mít co nejpřesnější informaci o ceně.

POPTÁVKU ZASÍLEJTE EMALEM NA SALES@GIFTSSERVICE.COM 

Co uvést do cenové poptávky

 • - co poptáváte (pokud se jedná o unikátní reklamní předmět, pro představu můžete přiložit obrázek podobného předmětu nebo grafické podklady pokud již máte)
 • - množství
 • - doba dodání
 • - materiál (papír, silikon, tkanina, pvc, plyš, kov…)
 • - druh potisku (potisk, ražba, výšivka, reliéf,…)
 • - počet barev potisku
 • - přibližné rozměry reklamního předmětu

2. KALKULACE

Veškeré kalkulace jsou zpracovány do 24 hodin. V případě složitějších kalkulací do 48 hodin. Ozveme se Vám na Váš email nebo telefon.

3. OBJEDNÁVKA

V případě, že souhlasíte s kalkulovanou cenou a máte zájem o výrobu reklamních předmětů, zašlete nám prosím objednávku. Objednávky přijímame emailem na sales@giftsservice.com. Zákazníci budou po potvrzení objednávky požádáni o zaplacení zálohové faktury ve výši 50% z celkové ceny zakázky. Tato záloha je nutná pro zahájení výroby. Od momentu připsání 50% z celkové ceny zakázky na náš účet a doručení grafických podkladů, začíná běžet dodací lhůta.

4. GRAFICKÉ PODKLADY

Grafické podklady neboli artwork je nutné dodat před samotným zahájením výroby reklamního předmětu. Ty jsou nutné k tomu, abychom mohli vyrobit reklamní předměty s potiskem, bez potisku přesně dle Vašeho zadání. Grafické podklady zasílejte ve vektorové podobě a to nejlépe křivkové pdf nebo ve formátech ai, eps nebo cdr.

Co by měly správné grafické podklady obsahovat, aby Vaše reklamní předměty byly vyrobeny přesně a správně?

 • - grafický náhled a definovaný ořez
 • - rozměry
 • - při potisku:
 • logo – umístění, rozměry (případně zaslat logo zvlášť v křivkách)
 • nápisy – umístění, rozměry, typ Fontu (ARIAL, Times New Roman,…)
 • - všechny barvy vydefinované Pantone® kódem
 • - materiál

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE TAKÉ ZDE

5. VÝROBA NA ZAKÁZKU

Samotná výroba reklamních předmětu na zakázku včetně doručení do naší kanceláře trvá přibližně 19 dní pokud není dohodnuto jinak.

6. DODÁNÍ ZAKÁZKY

Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázky. Pro kalkulaci ceny vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců. Při velkých objemech lze sjednat naší vlastní dopravu.
Eva´s shop - šperky, manžetové knoflíčky a další
Artykuły reklamowe na zamówienieArtykuły reklamowe na zamówienie Werbeartikel auf AnfrageWerbeartikel auf Anfrage Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Custom made promo gifts Custom made promo gifts Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate Articoli promozionali Articoli promozionali Потребителски Промоционални артикули Потребителски Промоционални артикули Пользовательские Рекламные предметы Пользовательские Рекламные предметы