ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

VYRÁBÍME REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU. VÍCE O NAŠICH PRODUKTECH A ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ SE DOZVÍTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH - ODKAZ NÍŽE


TYTO STRÁNKY JSOU INFORMATIVNÍM KATALOGEM NAŠICH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ A NENÍ MOŽNÝ NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU.


ZAŠLETE POPTÁVKU NA sales@giftsservice.com RÁDI VÁM ZAŠLEME CENOVOU NABÍDKU


TYTO STRÁNKY NEJSOU INTERNETOVÝ OBCHOD


RV espresso

Reklamní nerezový dvoustěnný šálek na espresso

Reklamní nerezový dvoustěnný šálek na espresso, který se stane neodmyslitelným společníkem na Vašich cestách. Vychutnejte si své espresso stylově ať už jste na lodi či kempujete. Díky dvojitým stěnám není potřeba ouško a navíc díky nim káva vydrží déle teplá. 

Více informací

GS-COFF-004


Informujte mě, až bude k dispozici

ZASLAT POPTAVKU

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Reklamní nerezový dvoustěnný šálek na espresso, který se stane neodmyslitelným společníkem na Vašich cestách. Vychutnejte si své espresso stylově ať už jste na lodi či kempujete. Díky dvojitým stěnám není potřeba ouško a navíc díky nim káva vydrží déle teplá. Nerezový dvoustěnný šálek na espresso je vyroben z kvalitní nerezové oceli a bude sloužit dlouhé roky. Tento nerezový šálek na espresso bude praktickým dárkem pro cestovatele. 

Kvalitní šálek na espreso s vysokou vnimanou hodnotou. Vhodný doplněk ke produkty reklamní káva, nebo domacímu presovači EVA'S.

Do šálku se dá laserovat, nebo gravírovat libovolné logo.

minimalní množství 100 ks 
Šálek má lesklou povrchovou úpravu.  

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměry:
výška: 4.4cm
průměr vnější:5.6cm
Objem:40-50ml

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.


Eva´s shop - šperky, manžetové knoflíčky a další
Artykuły reklamowe na zamówienieArtykuły reklamowe na zamówienie  Werbeartikel auf AnfrageWerbeartikel auf Anfrage Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak  Custom made promo gifts Custom made promo gifts  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Articoli promozionali Articoli promozionali  Потребителски Промоционални артикули Потребителски Промоционални артикули  Пользовательские Рекламные предметы Пользовательские Рекламные предметы