line 3D reklama na Facebooku

3D reklama


Jak se vyrábí 3D reklama?

3D reklama

3D reklama má složitou výrobu, ale úžasný efekt. Nejdřív se v několika krocích vytvoří lentikulární obrázek z minimálně dvou fotek/obrázků/grafik a zkombinuje se to se speciální čočkou. Pomocí tohoto postupu se mohou vyrobit různé typy 3D reklamy - můžete zkombinovat jednotlivé obrázky do pohybující se animace, vytvořit prostorový obrázek nebo složit dohromady obrázky, které budou přecházet jeden do druhého.

Jakmile přijde skvělý nápad pro Vaši 3D reklamu, vyberou se obrázky a pak se každý zvlášť označí. Jednotlivé prvky se digitálně zkombinují do jednoho souboru pomocí speciálního prokládání jednotlivých částí až nakonec získáme lentikulární obraz, který se bude používat při výrobě Vaší 3D reklamy.

Takový obrázek pak můžeme natisknout na zadní stranu čočky a Vy získáte efektní 3D reklamu. Toto je nejjednodušší způsob výroby 3D reklamy, ale existují i další varianty. Obrázek je možné natisknout i na jiný podklad(ideálně syntetický papír) a ten pak přilaminovat k čočce. Tento postup je složitější, ale zajišťuje, že nedojde k posunutí třeba jen malé části obrázku, což by nakonec způsobilo, že 3D reklama nebude tak působivá, jak by měla být.

3D reklama - reklamní předměty

3D reklama je dodávaná jako potisk na širokou škálu reklamních předmětů jako třeba na pohlednice, odznaky, hrnečky, klíčenky a mnoho dalších. Stačí si vybrat předmět, na který chcete 3D reklamu umístit, a my jej pro Vás vyrobíme i s tímto úžasným lentikulárním efektem.

Cokoliv může být Vaší 3D reklamou!

Zajímá Vás, jak přesně 3D reklama funguje? Rozptýlením světla na malinké čočce natočené pod přesným úhlem se ukazuje vždy jen malá část ze zkombinovaného složitého obrázku - složením spousty malých kousků se vytvoří vždy jeden žádaný obrázek. Pohněte 3D reklamou a čočky se natočí kousíček jinak a vy uvidíte jiný obrázek. Zní to složitě, ale podstatné je to, že v jednom obrázku jich je několik a že Vám to umožňuje dodat Vaší 3D reklamě nový rozměr.

Vaše fotky, logo, vizitky, kalendáře, svatební dary - to vše a mnohem více může být vytvořeno s lentikulárním efektem a použito jako 3D reklama. Jakákoliv rovná plocha může být potištěna 3D reklamou, stačí si jen promyslet, jak by se Vám to nejvíc líbilo. Obrázky nám můžete poslat jako .jpeg, .eps nebo .pdf soubor a my Vám z něj vytvoříme 3D reklamu přesně podle Vašich představ. Nabízíme Vám prvotřídní služby, rychlou dodávku 3D reklamy, skvělý zákaznický servis a spolehlivost. Neváhejte a nechte si svou 3D reklamu vyrobit právě u nás!

3D lenticular Promotional Lenticulare Promotionale 3D Lenticular 3D Lenticulares 3D Lentikular 3D Druk 3D Lentikulyar