REKLAMNÍ GUMOVÉ HODINKY

Proč gumové hodinky jako reklamní předmět?

reklamní gumové hodinky s logemO doby kdy ODM uvedla na trh hranaté gumové hodiny, stávají se více a více populární. Díky tomu že gumové hodinky jsou vyrobeny z měkké gumy a také díky nepřebernému množství barev si gumové hodinky získaly mnoho příznivců včetně celebrit. V současné době mnoho společností vyrábějící hodinky uvádí na trh vlastní gumové hodinky v módním jelly stylu.

Reklamní gumové hodinky ze 100% silikonu

Reklamní gumové hodinky jsou vyrobeny ze 100% silikonu, který je znám jako ekologicky šetrný materiál. Silikon je velmi šetrný k životnímu prostředí a nepoškozuje lidské zdraví. Gumové hodinky jsou měkké a velice pohodlné a příjemné na nošení, proto si lidé gumové hodinky velice oblíbili. Navíc se do pásku pro gumové hodinky může přidat iont, který může odstraňovat únavu, regulovat krevní oběh a tak zlepšovat lidské zdraví. Gumové reklamní hodinky nemají vysoké výrobní náklady. Přestože gumové hodinky jsou velice prodávané na trhu jejich cena je stále překvapivě nízká ve srovnání s jiným reklamními předměty tohoto typu. Domníváme se, že reklamní gumové hodinky mají vysokou efektivitu a jsou výbornou volbou pokud je vyberete jako reklamní dárek pro své zákazníky či obchodní partnery.

Reklamní gumové hodinky produktové video

Níže Vám představíme ty nejjednodušší reklamní gumové hodinky, kterými můžete propagovat svou firmu.

Reklamní gumové hodinky k propagaci firmy

Zvolit reklamní gumové hodinky jako promo firmy je výborný tah, protože existuje nepřeberné množství stylů. Reklamní gumové hodinky jsou kvalitní a trvanlivé a hlavně módní. Reklamní gumové hodinky můžeme vyrobit dle nejnovějších designů, barev a stylů, pro muže, ženy a děti. Nezáleží na velikosti pásku vyrobíme silné nebo tenké a ciferník malý nebo velký. Můžeme uspokojit téměř všechna přání a potřeby. Vybírejte ze stovek druhů skvělých hodinek a nechte si vyrobit reklamní gumové hodinky a šokujte originálním reklamním předmětem.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní reklamní gumové hodinky na zakázku a propagovat svou firmu efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookGoogle GmailTwitterGoogle+

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


3 − three =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>