REKLAMNÍ HLAVOLAMY NA ZAKÁZKU

Reklamní hlavolamy na zakázku od nás rychle a kvalitně!

Vítejte na našich stránkách, kde se dozvíte více o reklamním předmětu hlavolamy, magické kostky a další.

Na těchto stránkách si Vám dovolíme představit jeden z našich dalších reklamních předmětů, který pro Vás na zakázku vyrobíme. Jedná se o reklamní hlavolamy na zakázku, které mohou být opatřeny grafikou dle Vašeho zadání.

Proč reklamní hlavolamy na zakázku?

Hlavolamy na zakázku jsou originální reklamní předmět

 

 

Reklamní hlavolamy na zakázku výhody

  • velká plocha pro potisk
  • široká nabídka barev pro potisk
  • originální reklamní předmět
  • ideální pro prezentaci firmy a jejich služeb či produktů
  • variabilní reklamní předmět
  • atraktivní a reprezentativní vzhled
  • snadné skladování s minimem nároků na prostor a prostředí

O předmětu reklamní hlavolamy na zakázku

Reklamní hlavolamy mohou mít na zakázku různé tvary a velikosti, například klasické kostky, mnohoúhelníky ve tvaru diamantu, válce či ploché obdélníky. Mezi nejoblíbenější tvary na zakázku patří reklamní hlavolamy ve tvaru kostky, které se nejčastěji skládají z osmi menších kostek tvořící jednu velkou skládací kostku. Všechny menší kostky jsou opatřeny potiskem ze všech stran a jako celek zobrazují 9 různých obrázků – 6 na vnějších stranách a 3 na vnitřních stranách. Můžete si navrhnout reklamní hlavolamy na zakázku s vlastní grafikou a s jejich pomocí prezentovat svou firmu a jejich produkty a služby. hlavolamy na zakázku jsou originální reklamní předmět, který zaujme každého zákazníka či klienta. 

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní reklamní hlavolamy zakázku a propagovat svou firmu originálně a efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail