Zakázková výroba placek a odznaků

Naše firma je přímým dovozcem a jediným zástupcem výrobce odznaků v České republice. Toto postavení nám umožňuje vyjít Vám maximálně vstříc ve Vašich požadavcích. Nejsme omezeni sortimentem na našem trhu a můžeme Vám dokonce vyrobit odznaky na míru.

Odznaky jsou nezbytnou součástí všech účinných reklamních kampaní, najdou velmi dobré uplatnění na menších akcích a v mnoha společnostech se hodí i pro běžné použití jako jmenovky. Díky těmto odznakům, které si lidé připevní třeba na tašku nebo tričko, je vaše firma mnohem víc propagována. I proto, že díky své velikosti a originalitě jsou odznaky mnohematraktivnější než reklamní letáky a jiné větší předměty. Odznaky se stanou velmi účinným nástrojem pro Vaši reklamu pokud nezaváháte a objednáte si odznaky u naší společnosti.

Proto Vám naše firma nabízí nespočetné množství druhů takovýchtoodznaků. Výjimkou nejsou ani klubové odznaky, které hlásí vaši příslušnost k určitému spolku lidí (např. skautské odznakyškolníodznakyodznaky golfových klubů).

Můžete si vybrat z naší stálé nabídky nebo si můžete objednat odznakydle Vašeho přání a Vašich představ – tvarově i barevně. Snažíme se vždy vyjít našim zákazníkům co nejvíce vstříc, a proto nabízíme velmikvalitní služby s příjemným vystupováním našich zaměstnanců, kteří udělají vše pro to, abyste byli s výslednými odznaky co nejvíce spokojeni.

Reklamní odznaky

Pokud hledáte způsob jak obeznámit svět s vaším podnikem, tak našereklamní odznaky jsou kreativním a levným způsobem. Uděláte reklamu jménu Vašeho podniku, zboží či službám které poskytujete.

Odznaky jsou úžasný způsob jak udělat dojem na vašeho potenciálního zákazníka lehkým, ale účelným způsobem. Naše odznaky jsou taky vhodné pro různé organizace. Mohou návštěvníkům pomoci snadno identifikovat, koho mohou oslovit se svými otázkami, ale taky mohou pomoci zaměstnancům, aby oslovovali lidi, kteří už nějaký zájem o Vaši společnost projevili a je vysoká šance, že budou chtít Vaše produkty zakoupit.

Po dlouhých letech výroby odznaků, naše odznaky na sobě většinou mají firemní logo a obrázky které jsou snadno vidět. S krátkým prohlášením či sloganem, naše reklamní odznaky zlepší pověst o Vašem podniku opravdu rychle. Naše odznaky se nosí na různých místech jako trička, tašky, transparenty, či jiné látkové materiály – místa, kde budou dobře vidět, a tak budou dělat Vaší společnosti efektivní reklamu.

Moderní technologie odstředivého lití cínu a zinku do silikonu, které nahradilo staré a nákladné vyrážení, nabízí snadnou a rychlou výrobu odznaků všech nejrůznějších tvarů. Diky této technologii jsme schopni pro vás zajistit jak standardní kulatéodznaky klasických rozměrů, tak i odznaky tvarů, které si sami navrhnete.

Naše společnost si zakládá na velmi kvalitních službách a ještě více na spokojených zákaznících.