ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

VYRÁBÍME REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU. VÍCE O NAŠICH PRODUKTECH A ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ SE DOZVÍTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH - ODKAZ NÍŽE


TYTO STRÁNKY JSOU INFORMATIVNÍM KATALOGEM NAŠICH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ A NENÍ MOŽNÝ NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU.


ZAŠLETE POPTÁVKU NA sales@giftsservice.com RÁDI VÁM ZAŠLEME CENOVOU NABÍDKU


TYTO STRÁNKY NEJSOU INTERNETOVÝ OBCHOD


RV espresso

Reklamní objektiv na telefon - klip

Reklamní objektiv na telefon - klip .

 

Brandovatelný objektiv s universaním použitím na všechny typy telofonů. Tento reklamní objektiv na telefon je reklamí dárek, který se hodí káždému a jehož vnímaná hodnota je vysoká.

 

min. mnozství 100 ks 

Více informací

photo001


Informujte mě, až bude k dispozici

ZASLAT POPTAVKU

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Reklamní objektiv na telefon - klip .

 

Brandovatelný objektiv s universaním použitím na všechny typi telofonů. Tento reklamní objektiv na telefon je reklamí dárek který se hodí káždému a jehož vnímaná hodnota je vysoká.

Univerzální čočka pro foťáky na chytrý telefon ti umožní vyfotit Macro fotky, širokoúhlé fotky a s rybím okem vyfotíš fotky v úhlu 180 stupňů. S touto čočkou budou tvoje fotky o poznání profesionálnější.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.


Eva´s shop - šperky, manžetové knoflíčky a další
Artykuły reklamowe na zamówienieArtykuły reklamowe na zamówienie  Werbeartikel auf AnfrageWerbeartikel auf Anfrage Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak  Custom made promo gifts Custom made promo gifts  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Articoli promozionali Articoli promozionali  Потребителски Промоционални артикули Потребителски Промоционални артикули  Пользовательские Рекламные предметы Пользовательские Рекламные предметы