ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

VYRÁBÍME REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU. VÍCE O NAŠICH PRODUKTECH A ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ SE DOZVÍTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH - ODKAZ NÍŽE


TYTO STRÁNKY JSOU INFORMATIVNÍM KATALOGEM NAŠICH REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ A NENÍ MOŽNÝ NÁKUP PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU.


ZAŠLETE POPTÁVKU NA sales@giftsservice.com RÁDI VÁM ZAŠLEME CENOVOU NABÍDKU


TYTO STRÁNKY NEJSOU INTERNETOVÝ OBCHOD


RV espresso

Reklamní designová magnetická peněženka

Jedinečná reklmní designová magnetická peněženka. Tato designova peněženka jistě zaujme Vaše okolí svojí originalitou a peníze se na Vás budou opravdu lepit :)

Více informací

peneze01


Informujte mě, až bude k dispozici

ZASLAT POPTAVKU

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Jedinečná designová magnetická peněženka. Tato designova peněženka jistě zaujme Vaše okolí svojí originalitou a peníze se na Vás budou opravdu lepit :)

Jako reklmní předmět jistě patří do kategorie co svět neviděl a překvapí svojí originalitou.

Magnetická peněženka Eva's je perfektním doplnkem k sponám na peníze, aby jste měli drobné na jednom místě. Pozor !!! Někeré mince jako například eura nejsou magnetické. Peněženka je testována na české mince, které jsou všechny magnetické a drží perfektně.

 

Rozměry: 25 mm x 5 mm

Materiál: Magnetický material s kovovým leskem neoxidující

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.


Eva´s shop - šperky, manžetové knoflíčky a další
Artykuły reklamowe na zamówienieArtykuły reklamowe na zamówienie  Werbeartikel auf AnfrageWerbeartikel auf Anfrage Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak Egyedi rendelésre készült reklámtárgyak  Custom made promo gifts Custom made promo gifts  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Produse promotionale personalizate Produse promotionale personalizate  Articoli promozionali Articoli promozionali  Потребителски Промоционални артикули Потребителски Промоционални артикули  Пользовательские Рекламные предметы Пользовательские Рекламные предметы