KOUZELNÁ FAZOLE V PLECHOVCE SE VZKAZEM NA ZAKÁZKU

Na zakázku jedinečná a kouzelná fazole v plechovce se vzkazem

Kouzelná fazole v plechovce se vzkazem na zakázkuPředstavujeme Vám náš jedinečný produkt, kterým je kouzelná fazole v plechovce se vzkazem na zakázku.

Tato kouzelná fazole v plechovce je unikátní svým vzkazem, kterým Vám kouzelné fazole necháme na zakázku opatřit. Tento vzkaz se vytváří pomocí laseru přímo na semínko fazole. Díky tomu pak můžete na děložních lístcích fazole vidět například jednoduché nápisy, obrázky či loga. Kouzelná fazole v plechovce na zakázku je originálním reklamním předmětem, kterým zároveň pošlete vzkaz obdarovanému. Dalším prostorem pro propagaci může být obal na plechovce, která může být na zakázku opatřena potiskem, například návodem na použití, reklamních sloganem, názvem propagační akce či logem firmy. Použití kouzelné fazole je velice jednoduché. Stačí odtrhnout víčko plechovky a přiměřeně zalévat semínko fazole, které je již umístěno v substrátu uvnitř plechovky. Brzy se po vyklíčení semínka budete moci pozorovat, jak Vaše kouzelná fazole roste přímo v plechovce.

Kouzelná fazole v plechovce se vzkazem na zakázku nabídka

Kouzelné fazole jsou v menších množstvích i dispozici s nápisy: Good Luck, Thank you, I love you, Forever Love, Happy Birthday, I Miss You, Sure Win, Smile a No smoking. V případě, že si z těchto nápisů nevybere a chcete, aby kouzelná fazole nesla jiný nápis a Vaše objednávka dosáhne 5000ks, může Vaše fazole nést nápis dle Vašeho přání. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Kouzelná fazole v plechovce s vlastním vzkazem na zakázku

Kouzelná fazole v plechovce s vlastním vzkazem na zakázkuPři objednávce více jak 5000 ks můžeme nechat opatřit semínka kouzelné fazole v plechovce vlastním vzkazem na zakázku. Pak už stačí jen otevřít plechovku a začít pěstovat.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 19.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: Ø 6.5 x 9.5cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole v plastové plechovce se vzkazem

Kouzelná fazole v plastové plechovce se vzkazemSemínko kouzelné fazole se vzkazem je umístěno v plastové průhledné plechovce se substrátem. Obdarovaný jen jednoduše otevře plechovku a zalévá. Po pár dnech již může sledovat jak roste jeho kouzelná fazole.
Minimální obj.: 1000 ks
Cena: 17.90 Kč/ks (při odběru 1000 ks)
Rozměry: Ø 5.5 x 8cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole se vzkazem v DIY setu na zakázku

Kouzelná fazole se vzkazem v DIY setu na zakázkuKouzelná fazole se vzkazem je umístěna v bílém vajíčku v DIY setu. Děti si toto balení kouzelné fazole se vzkazem okamžitě zamilují. Perfektní a originální velikonoční reklamní předmět!
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 17.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry:
Potisk: potisk balení na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole se vzkazem v srdci v plastové plechovce

Kouzelná fazole se vzkazem v srdci v plastové plechovceSemínko kouzelné fazole se nachází v malém srdci z pryskyřice, které je umístěno v plastové plechovce. Na zakázku lze opatřit plechovku logem, značkou, názvem promo akce. Perfektní dárek ke dni zamilovaných.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: Ø 5.5 x 8cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole se vzkazem ve vajíčku v plechovce

Kouzelná fazole se vzkazem ve vajíčku v plechovceSemínko kouzelné fazole se vzkazem je umístěno ve stříbrném vajíčku z pryskyřice, které je vloženo v plastové plechovce. K dispozici vajíčko také v bílé barvě. Nechte umístit své logo a získejte originální reklamní předmět.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: Ø 5.5 x 8cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole se vzkazem ve vajíčku na zakázku

Kouzelná fazole se vzkazem ve vajíčku na zakázkuSemínko kouzelné fazole se vzkazem je umístěno ve vajíčku z pryskyřice. Toto vajíčko může být na zakázku v různých barvách a s různým potiskem. Využijte této nabídky na originální reklamní předmět.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry:
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Kouzelná fazole v plechovce se vzkazem na zakázku je jednoduchý a originální způsob jak poslat vzkaz, poděkování svým zaměstnancům a nebo jak dostat své logo či sdělení ke svým zákazníkům, obchodním partnerům a klientům. Kouzelná fazole v plechovce se vzkazem řekne vše za Vás a jistě každého příjemně překvapí.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit kouzelné fazole v plechovce se vzkazem? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service