ROSTLINKY OVOCE A ZELENINA V PAPÍROVÉM OBALU S POTISKEM

Nabízíme rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu s potiskem

Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu s potiskem jsou ekologickým předmětem, kterým můžete snad propagovat svou firmu nebo obdarovat své klienty a zákazníky. Rostlinky jsou umístěny v papírovém obalu, který může být na zakázku opatřen potiskem loga, značky či jiným reklamním sdělením. Záleží jen na Vás. Níže Vám představíme příklady, jak mohou rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu s potiskem vypadat. Nenašli jste právě svůj druh rostlinky, kterým chcete svojí firmu propagovat? Nevadí! Stačí napsat poptávku nebo nám zavolat.

Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu s potiskem – mini rajče

Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu s potiskem - mini rajčeBaleno v papírovém obalu z recyklovaného papíru společně se semínky mini rajčete. Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu můžete opatřit vlastním originálním potiskem. Mini rajče v obalu s potiskem je krásný dárek a dekorace.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: 51 x 40 x 48 cm
Potisk: na zakázku
Balení: 96 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Rostlinky ovoce a zelenina v papírové obalu s potiskem – jahody

Rostlinky ovoce a zelenina v papírové obalu s potiskem - jahody

Baleno v papírovém obalu z recyklovaného papíru společně se semínky jahody. Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu můžete opatřit vlastním logem, značkou nebo jiným reklamním sdělením. Semínka jahody v obalu s potiskem je krásný dárek a dekorace.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: 51 x 40 x 48 cm
Potisk: na zakázku
Balení: 96 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém květináči s potiskem – jahody

Rostlinky ovoce a zelenina v papírovém květináči s potiskem - jahody

Jahody v papírovém květináči s potiskem, který je zevnitř opatřen hliníkovou membránou. Krásný trojúhelníkový květináč se semínky jahody bude dokonalým dárkem a dekorací.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 13.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: 42 x 34 x 40 cm
Potisk: na zakázku
Balení: 112 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Chcete si nechat vyrobit vlastní rostlinky ovoce a zelenina v papírovém obalu a s vlastním potiskem na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service