Reklamní šňůrka na zakázku

REKLAMNÍ ŠŇŮRKA NA ZAKÁZKU

Proč reklamní šňůrka na zakázku?

Vítejte na našich stránkách, kde se dozvíte více o reklamním předmětu reklamní šňůrka na zakázku a možná inspirujeme i Vás k tomu realizovat výrobu vlastní reklamní šňůrky na zakázku.

Reklamní šňůrka na zakázku může existovat v mnoha variantách a velikostech. Pokud hledáte vhodný reklamní předmět, reklamní šňůrka na zakázku, která bude přesně splňovat Vaši představu, pak jste zde na správné adrese. Máme pro Vás široký výběr a umožňujeme objednávku přímo na míru. Cena dodávky se pak odvíjí od množství objednaných kusů šňůrky.

Reklamní šňůrky na zakázku volitelné parametry

Níže Vám představíme možnosti právě pro tu Vaší reklamní šňůrku na zakázku. Důležité je zvolit materiál, druh potisku a jakou má mít reklamní šňůrka funkci. V případě zájmu Vám rádi nezávazně předvedeme nebo zašleme poštou na adresu vzorky reklamní šňůrky vyráběné na zakázku.

  • standardní minimální objednávka: 300 ks / design / barva / velikost
  • optimální objednávka 3000 ks / design / barva / velikost
  • velikost na zakázku
  • reklamní šňůrka na zakázku může být v jakékoliv Pantone® barvě.
  • standardní dodací lhůta je 19 dní
  • uvedené ceny se mohou změnit dle aktuálního ceníku výrobce pro reklamní šňůrky na zakázku nebo náročnosti techniky potisku
Materiály na reklamní šňůrka na zakázku

MATERIÁLY

Reklamní šňůrka potisk na zakázku

POTISK

Funkční reklamní šňůrka na zakázku

FUNKČNOST

 

 

 

 

Reklamní šňůrka na zakázku k propagaci

Reklamní šňůrka na zakázku vyrobená na zakázku Vašim potřebám se nejlépe hodí jako reklamní předmět pro firmu, která se obdarovat své zákazníky či zaměstnance. S pomocí předmětu reklamní šňůrka na zakázku můžete vytvořit originální a osobitou image Vaší společnosti. Design, který právě ta Vaše reklamní šňůrka na zakázku bude mít záleží jen na Vás. Mezi nejoblíbenější patří reklamní šňůrka na zakázku až s šestibarevným potiskem. Potiskem může být logo firmy nebo slogan, který je přímo vetkaný do samotné šňůrky. Reklamní šňůrka na zakázku může být navržena přímo Vámi a my ji podle Vaší představy vyrobíme.

Reklamní šňůrka na zakázku video

Zde Vám představíme některé naše realizace předmětu reklamní šňůrka na zakázku, které jsme vyrobili pro naše klienty. Díky tomu můžete získat představu o tom, jak by mohly vypadat právě ty Vaše reklamní šňůrky na zakázku.

Variabilní reklamní šňůrka na zakázku

Právě velká variabilita, kterou reklamní šňůrka na zakázku bezpochyby má, je to, co z ní dělá skvělý reklamní předmět. Můžete si vybrat z široké nabídky designů, tkanin, barev, délek, šířek, karabinek nebo spon.. Reklamní šňůrka na zakázku bývá nejčastěji od 0,8 cm do 5 cm široká a od 20 cm do 95 cm dlouhá. Reklamní šňůrka na zakázku je skvělý reklamní dárek, na kterém můžete snadno nosit průkaz, mobil, USB, MP3 přehrávač, klíče a mnoho dalších věcí. A to vše Vám nabízíme za velmi výhodnou cenu, na kterou navíc dáváme ještě výraznou množstevní slevu.

Reklamní šňůrka na krk využití

Reklamní šňůrka na zakázku má široké použití – od kanceláří přes vědecká pracoviště až po skateboardová hřiště. Záleží jen na tom, jestli se reklamní šňůrka na zakázku bude používat jako visačka s jmenovkou nebo čipovou kartou pro prokázání totožnosti, nebo jestli ji využijí mladí lidé třeba právě na mobil nebo klíče.

U naší firmy se Vám nabízí jedinečná příležitost objednat si reklamní předmět reklamní šňůrka na zakázku přímo od jejího výrobce. V naší továrně pro Vás vyrobíme šňůrku přesně na míru. Reklamní šňůrka na zakázku od nás Vám získá pozornost zákazníků a zvýší povědomí o Vaší firmě.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní reklamní šňůrku na krk na zakázku a propagovat svou firmu levně a efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service