LÁTKOVÉ PODHLAVNÍKY NA ZAKÁZKU

Využití pro látkové podhlavníky na zakázku

Látkové podhlavníky si najdou široké uplatnění a jsou ideální reklamní plocha pro různá sdělení potencionálním zákazníkům v dopravních prostředcích. 

Proč látkové podhlavníky na zakázku:

  • nízké pořizovací náklady
  • vysoký počet oslovených potencionálních zákazníků
  • snadná možnost cílení různé skupiny zákazníků
  • pozitivní vnímání podhlavníků především z hygienický důvodů
  • široké možnosti materiálů, barev a potisků

Látkové podhlavníky na zakázku = ideální reklamní plocha

látkové podhlavníky výrobce

Látkové podhlavníky na zakázku jsou ideální reklamní plocha do dopravních prostředků jako dálkové autobusy, vlaky, letadla, taxíky, kde plní především hygienickou roli. Navíc mohou být vyrobeny jako pratelné a tedy opětovně použitelné. Zvážíme-li dobu strávenou v dopravních prostředcích a tím tedy dobu sledování reklamního sdělení na podhlavníku sedadla cestujícího před Vámi, je doba sledování nesrovnatelně delší než u billboardů, letáků či televizní reklamy.

Mezi velkou výhodu patří praktičnost, kterou látkové podhlavníky na zakázku disponují. Tuto výhodu neuvítá pouze cestující milující čistotu, ale každý alespoň se základním smyslem pro hygienu. V zájmu každého provozovatele dopravních prostředků by měla být spokojenost a komfort cestujících a je tedy na jejich uvážení, zda oslovit společnosti a nabídnout jim tuto reklamní plochu nebo ji využít sami ve svůj prospěch. Látkové podhlavníky na zakázku tak nabízí přirozenou symbiózu mezi reklamou, čistotou a komfortem.

Látkové podhlavníky na zakázku a jejich cílení na segment trhu

textilní podhlavníky výrobceDalší nespornou výhodou, kterou látkové podhlavníky na zakázku disponují, je snadné cílení reklamního sdělení na určitý segment zákazníků. Pokud máte zájem oslovit specifickou skupinu lidí dle příjmu či lokality, stačí pak zacílit na správný dopravní prostředek od letadla, přes limuzíny, taxíky až po městskou dopravu. Látkové reklamní podhlavníky na zakázku budou v těchto místech zastávat svou hygienickou a hlavně reklamní funkci zcela nevtíravě napříč tímto spektrem. Navíc není nic jednoduššího než zacílit na konkrétní lokalitu, stačí vybrat dopravní spoje mířící do a z oblasti Vašeho zájmu. Ve srovnání s ostatní reklamní plochou zrak jednotlivce z cílové skupiny ulpí na podhlavnících nikoliv na vteřiny ale minuty či hodiny a navíc za minimální pořizovací náklady.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete pro svou propagaci využít látkové podhlavníky na zakázku a využít jejich reklamní plochu? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, dobu dodání, druh materiálu. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service