Tisk na silikon a zakázkové náramky pro hodinky xiaomy

Silikon se zakázkovým potiskem

vyměnný silikonový náramek na zakázku pro chytré hodinky xiaomi
vyměnný silikonový náramek na zakázku pro chytré hodinky xiaomi

Výměnné náramky s čipem a tiskem na zakázku. Jako jedna z mála firem jsme schopni realizovat tisk na silikon, nebo dodáni výměnných zakázkových náramků pro hodinky. Chytré hodinky jsou konstruovány tak že mají tělo a výměnný náramek ten dokážeme tisknout,  ale také jej vyrobit v libovolné  barvě pantone dle přání zákazníka.  Na obrázku je vidět silikonový náramek v zakázkové barvě pro chytré hodinky xiaomi.

silikonový pásek na zakázku pro chytré hodinky xiaomi
silikonový pásek na zakázku pro chytré hodinky xiaomi

Zakázkové silikonové pásky a náramky s potiskem a rfid chipem

zakázkové silikonové pásky a náramky s potiskem a rfid chipem
zakázkové silikonové pásky a náramky s potiskem a rfid chipem

26-01-2017 Kvalitní reklamní káva s potiskem

26-01-2017 Kvalitní reklamní káva s potiskem

Lahodná a krémová reklamní káva s potiskem

káva zakázková výroba
Boom kávové kultury a vše kolem tohoto nápoje musel zaznamenat snad každý. Proto i my jsme ve spolupráci ryze českou rodinou pražírnou, zařadili do naší nabídky reklamní kávu s potiskem. Tento reklamní předmět si rychle získal na oblíbenosti. Zkuste jít s trendem a nabídněte svým klientům balenou kávu s vlastním firemním potiskem nebo sdělením.  V naší nabídce vybrané lahodné kávy ze všech koutů světa. Balení sáčků již od 50g.

Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

16-03-2016 Velké luxusní vějíře se zakázkovým potiskem

16-03-2016 Velké luxusní vějíře se zakázkovým potiskem

Velké vějíře z bambusového dřeva v tmavém provedení a se zakázkovým potiskem

Vějíře v nejrůznějších provedeních patří mezi reklamní předměty, které pro své klienty vyrábíme a dodáváme již více než 10 let a proto můžeme nabídnout nejširší nabídku zpracování, materiálů a především dlouholeté technologické zkušenosti. V naší nabídce naleznete krásné vějíře, jejichž tělo je vyrobeno z bambusového dřeva nebo plastu. Lamely vějířů pak mohou být polepeny papírem či textilií.

Tělo toho luxusního vějíře se zakázkovým potiskem je tvořeno z bambusového dřeva v mahagonové barvě a lamely vějíře jsou polepeny papírem se zakázkovým potiskem. Tyto vějíře patřím mezi zákazníky velice oblíbené především pro svou velikost a odolnost. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

velké reklamní vějíře s potiskem

09-07-2015 Propagační magnetky pro RSMASOCZ s.r.o.

09-07-2015 Propagační magnetky pro RSMASOCZ s.r.o.

Propagační magnetky pro RSMASOCZ s.r.o. k propagaci značky

Propagační magnetky patří mezi věčné reklamní dárky, které potěší každého zákazníka nebo klienta. Propagační magnetky vyrobíme přesně dle Vašeho grafického návrhu ve 2D ale i 3D provedení. Propagační magnetky mohou být vyrobeny z různých materiálů. Při volbě materiálů je rozhodující především náročnost grafiky. Například gumové nebo polyresinové magnetky jsou náročnější na zpracování a proto složitá grafika může na magnetce zaniknout a působit jednolitě. Proto na složitější grafiku je nejvhodnější volit například magnetky, kdy potisk je umístěn na papíře a celá magnetka je zalita epoxidem, což zároveň působí 3D dojmem. Propagační magnetky nabízí široké možnosti zpracování. Barevnosti se meze téměř nekladou. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu

magnetka s logem na zakázku

20-06-2015 reklamní magické kostky na zakázku

20-06-2015 reklamní magické kostky na zakázku

Magické kostky na zakázku jako unikátní reklamní dárek

Magické skládací kostky patří mezi naše další unikátní reklamní dárky, které pro Vás na zakázku vyrobíme. Magické kostky na zakázku jsou perfektní pro prezentaci firemních služeb či produktů. Reklamní magické kostky mohou mít nejrůznější tvary například mnohoúhelník, krychle, kvádr, válec. Všechny tyto tvary mohou mít na zakázku různé velikost a samozřejmě opatřeny grafikou dle Vašeho zadání. Reklamní magické kostky jako perfektní nástroj Vaší propagační kampaně. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

promo magické kostky

Jako jediní na trhu zastupujeme přímo výrobce reklamní skládací magické kostky již od roku 2007 a na trhu s reklamními předměty se pohybujeme již od roku 2003. Díky těmto dlouholetým zkušenostem můžeme svým klientům nabídnout širokou nabídku magických kostek a také kvalitní produkt za bezkonkurenční ceny.

01-06-2015 praktické rolery s firemním logem pro SEKO

01-06-2015 praktické rolery s firemním logem pro SEKO

Rolery s firemním logem na zakázku pro SEKO

Praktické rolery s firemním logem mají široké využití, ať už je chcete pro své zaměstnance pro připevnění vstupních zaměstnaneckých karet nebo jako dárek pro své klienty a zákazníky. Rolery mohou být na zakázku vyrobeny z plastu, kovu a mohou mít různě dlouhý návin. Rolery pro Vás vyrobíme na zakázku v různých barvách a s potiskem dle Vašeho grafického návrhu. Reklamní rolery je možné opatřit různým příslušenstvím například plastovou průhlednou pásku s patentkou, kovovou karabinkou, šňůrkou na krk, kovovým kroužkem a dalšími. Napište si pro cenovou nabídku výroby rolerů s Vaším logem na info@predmetyreklamni.eu.

rolery s potiskem na zakázku

26-03-2015 Propagační vějíře pro Státní zdravotní ústav

26-03-2015 Propagační vějíře pro Státní zdravotní ústav

Luxusní propagační vějíře pro Státní zdravotnický ústav

Pokud hledáte luxusně vypadající propagační předmět, tak věřte, že vějíře s potiskem mezi ně rozhodně patří. Výrobou propagačního vějíře na zakázku se zabýváme již řadu let, a proto můžeme nabídnout kvalitní produkt za bezkonkurenční ceny. Vějíře s potiskem jsou perfektním nástrojem pro zviditelnění Vaší propagační akce. Poslouží skvěle také jako pozvánka či prostor pro reklamní sdělení. Plastové či bambusové propagační vějíře vyrobíme na zakázku dle Vašeho zadání. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

promo vějíře na zakázku

07-01-2015 epoxidové samolepky pro SIEMENS

07-01-2015 epoxidové samolepky pro SIEMENS

Epoxidové samolepky pro SIEMENS s reklamních sdělením na zakázku

Epoxidové samolepky snadno a rychle aplikujete na rovné a nesavé plochy a během chvíle získáte reklamní sdělení nebo reklamní předmět pro své zákazníky. Epoxidové samolepky nabízí mnoho výhod, a to především dlouhou životnost, atraktivitu, nízkou cenu, rychlé využití a variabilitu produktu. Epoxidové samolepky pro Vás na zakázku vyrobíme v různých tvarech, velikostech a z materiálů s různými efekty. Pomocí epoxidové samolepky, tak můžete svým zákazníkům sdělit potřebné kontaktní informace nebo například propagovat značku. Více o produktu epoxidové samolepky na zakázku se můžete dočíst na našich stránkách ZDE. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

epoxidové samolepky na zakázku pro siemens

04-12-2014 odznaky pro VŠE – Vysoká Škola Ekonomická v Praze

04-12-2014 odznaky pro VŠE – Vysoká Škola Ekonomická v Praze

Reklamní odznaky neboli buttony s potiskem pro VŠE

Plánujete firemní, klubovou či jinou společenskou akci? Nevíte jak obdarovat návštěvníky akce u vstupu? Zkuste reklamní odznaky zvané též buttony s potiskem. Tyto reklamní odznaky pro Vás vyrobíme v různých velikostech a s potiskem dle Vašeho zadání. Reklamní odznaky patří mezi oblíbené reklamní dárky, protože nabízí poměrně velkou plochu pro potisk a také jejich barevné provedení může být velice pestré. Více o produktu reklamní odznaky s potiskem naleznete na našich stránkách ZDE. Reklamní odznaky nabízíme klasické plastové, železné a další. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

reklamní odznaky s potiskem

22-11-2014 potištěné vějíře pro Le Chaton

22-11-2014  potištěné vějíře pro Le Chaton

Krásné potištěné reklamní vějíře pro Le Chaton

Potištěné vějíře pro své klienty vyrábíme již několik let, a proto Vám můžeme nabídnout řadu zkušeností a také širokou nabídku tohoto produktu. Reklamní vějíře mohou být na zakázku v jakékoliv Pantone® barvě a potištěné grafikou dle Vašeho zadání též v jakékoliv Pantone® barvě. Také tělo vějíře může být z plastu, světlého či tmavého bambusu. Reklamní vějíře pro Vás na zakázku opatříme také třásničkou. Reklamní vějíře si vytvořte dle svého uvážení a získejte unikátní a kvalitní reklamní dárek pro své zákazníky. Potištěné reklamní vějíře využijete jako pozvánku na svatbu, propagační akci či firemní akci. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na info@predmetyreklamni.eu.

propagační vějíře s potiskem