REKLAMNÍ SILIKONOVÉ HODINKY

Proč silikonové hodinky jako reklamní předmět?

reklamní silikonové hodinky na zakázkuO doby kdy ODM uvedla na trh hranaté silikonové hodiny, stávají se více a více populární. Díky tomu že silikonové hodinky jsou vyrobeny z měkkého silikonu a také díky nepřebernému množství barev si silikonové hodinky získaly mnoho příznivců včetně celebrit. V současné době mnoho společností vyrábějící hodinky uvádí na trh vlastní silikonové hodinky v módním jelly stylu.

Reklamní silikonové hodinky ze 100% silikonu

Reklamní silikonové hodinky jsou vyrobeny ze 100% silikonu, který je znám jako ekologicky šetrný materiál. Silikon je velmi šetrný k životnímu prostředí a nepoškozuje lidské zdraví. Silikonové hodinky jsou měkké a velice pohodlné a příjemné na nošení, proto si lidé silikonové hodinky velice oblíbili. Navíc se do pásku pro silikonové hodinky může přidat iont, který může odstraňovat únavu, regulovat krevní oběh a tak zlepšovat lidské zdraví. Silikonové reklamní hodinky nemají vysoké výrobní náklady. Přestože silikonové hodinky jsou velice prodávané na trhu jejich cena je stále překvapivě nízká ve srovnání s jiným reklamními předměty tohoto typu. Domníváme se, že reklamní silikonové hodinky mají vysokou efektivitu a jsou výbornou volbou pokud je vyberete jako reklamní dárek pro své zákazníky či obchodní partnery.

Reklamní siliknové hodinky produktové video

Níže Vám představíme ty nejjednodušší reklamní silikonové hodinky, kterými můžete propagovat svou firmu.

Reklamní silikonové hodinky k propagaci firmy

Zvolit reklamní silikonové hodinky jako promo firmy je výborný tah, protože existuje nepřeberné množství stylů. Reklamní silikonové hodinky jsou kvalitní a trvanlivé a hlavně módní. Reklamní silikonové hodinky můžeme vyrobit dle nejnovějších designů, barev a stylů pro muže, ženy a děti. Nezáleží na velikosti pásku vyrobíme silné nebo tenké a ciferník malý nebo velký. Můžeme uspokojit téměř všechna přání a potřeby. Vybírejte ze stovek druhů skvělých hodinek a nechte si vyrobit reklamní silikonové hodinky a šokujte originálním reklamním předmětem.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní reklamní silikonové hodinky na zakázku a propagovat svou firmu efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service