REKLAMNÍ PODLOŽKY NA ZAKÁZKU

Reklamní podložky na zakázku kvalitně a levně

Podložky pod myš nebo protiskluzové a nesmekové nanopodložky patří mezi velice oblíbené reklamní dárky pro zákazníky, obchodní partnery nebo své zaměstnance. Reklamní podložky či nanopodložky pro Vás na zakázku vyrobíme z různých materiálu, všemožných tvarů, barev a velikostí. Reklamní podložky lze samozřejmě na zakázku opatřit potiskem. Mezi velké plus reklamní podložky na zakázku patří poměrně velký prostor pro potisk a je tedy možné je potisknout jakýmkoliv designem dle Vašeho zadání.

Výhody reklamní podložky na zakázku

  • praktický reklamní dárek pro zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery
  • viditelná velká plocha pro potisk
  • nízká hmotnost
  • dlouhá životnost a odolnost

Reklamní podložky na zakázku nabídka

Klikněte pro více informací

Reklamní nanopodložky na zakázku

NANOPODLOŽKY

Reklamní podložky pod myš na zakázku

PODLOŽKY POD MYŠ

Reklamní podložky na zakázku materiály a potisk

Pro výrobu reklamní podložky pod myš na zakázku se nejčastěji využívá materiálů jako PVC/PP, EVA materiálu či silikonu. Taktéž při výrobě reklamní protiskluzové podložky na zakázku se využívá stejných materiálů. Potisk reklamní podložky na zakázku může být jednou či více barvami, plnobarevný potisk nebo mohou mít podložky na zakázku 3D lentikulární efekt. Reklamní podložky můžete na zakázku potisknout nejen logem firmy, sloganem či obrázkem produktu, ale můžete je opatřit dalšími funkcemi jako je kalendář, rámečkem na fotografie, kalkulačkou nebo relaxační podložkou pod zápěstí. Na zakázku Vám vyrobíme reklamní podložky, které budou přesně odpovídat Vašim firemním potřebám. Získáte skvělý reklamní předmět, kterým si zajistíte trvající přízeň zákazníků.

Textilní reklamní podložky na zakázku

Relax reklamní podložky na zakázku

Reklamní podložky s potiskem na zakázku

Zaujala Vás naše nabídka a chcete vyrobit pro svou firmu reklamní podložky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, dobu dodání, tvar, rozměry, barevnost potisku. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

______________________________________________________________________

Available languages:

RO – Mousepaduri personalizate   HU – Egyedi egér alátét