REKLAMNÍ NANOPODLOŽKY A PODLOŽKY VÝROBCE

Reklamní nanopodložky a podložky přímo od výrobce

Jako profesionální zástupce výrobce reklamní nanopodložky a podložky pod myš Vám nabízíme mnohaleté zkušenosti s produkcí tohoto předmětu. Využijte proto našich léty prověřených zkušenosti. Při výrobě reklamní nanopodložky či podložky pod myš se snažíme maximální spolupracovat se zákazníkem, abychom zajistili, že koncový produkt bude přesně dle zadání klienta. V naší nabídce naleznete reklamní podložky pod myš a nanopodložky mnoha tvarů, velikostí a materiálů. Reklamní podložky od prověřeného výrobce mají vysokou životnost a budou propagovat Vaší firmu dlouhá léta. Gifts Service poskytujte reklamní nanopodložky a podložky pod myš přímo od výrobce ve vysoké kvalitě a za výhodnou cenu. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku. Nabízíme množstevní slevy!

Kvalitní reklamní nanopodložky a podložky přímo od výrobce

Svým zákazníkům chceme zajistit ty nejkvalitnější reklamní nanopodložky a podložky pod myš. Výrobce, s kterým spolupracujeme, disponuje certifikátem kvality (GB/T 19001-2000 idt ISO 9001:2000). Tento certifikát dává jistotu, že nabízíme prvotřídní reklamní nanopodložky a podložky od kvalitního výrobce a navíc od nás za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou.

výroba reklamní nanopodložkyreklamní nanopodložky dodavatel

reklamní podložky velkoobchod

Reklamní nanopodložky a podložky – grafika pro výrobce

Pro rychlé a také snadné zpracování reklamní nanopodložky a podložky pod myš u výrobce je nutné dodat grafické podklady, které jsou nutné pro výrobu. Co musí obsahovat grafické podklady:

  • rozměry podložky
  • jasně definovaný ořez podložky
  • ideální formát PDF v křivkách
  • veškeré barvy vydefinované dle Pantone®
  • písmo v křivkách a případně název Fontu
  • loga a grafika v křivkách

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku a nechat si vyrobit reklamní nanopodložky a podložky pod myš přímo od výrobce? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service