PROMO PODLOŽKY POD MYŠ S POTISKEM

Podložky pod myš s potiskem jako promo Vaší firmy

Níže si můžete vybrat z naší široké nabídky promo podložky pod myš. Promo podložky s potiskem jsou k dispozici v různých materiálech a také s různými funkcemi. Všechny námi nabízené promo podložky pod myš mohou být opatřeny potiskem dle Vašeho zadání.

Promo podložky pod mys s potiskem nabídka

Klikněte pro více informací

Promo podložky s logem

DLE MATERIÁLU

Fukční promo podložky s logem

DLE FUNKCE

Materiály promo podložky pod myš s potiskem

Při výběru Vaší promo podložky pod myš je dobré již při výběru materiálu brát v úvahu jakým potiskem chcete své promo podložky opatřit. Ne zcela všechny materiály promo podložky jsou vhodné například pro plnobarevný potisk. Promo podložky pod myš s potiskem nabízíme z materiálů PVC/PP, EVA, silikonu, gumové či gelové. Všechny tyto materiály mohou být s textilním potahem z mikrovlákna, lentikulárním 3D efektem pomocí 3D folie a papírového podkladu či opatřeny PVC fólií.

Funkční promo podložky pod myš s potiskem

Další důležitou ale volitelnou součástí promo podložky s potiskem jsou její případné funkce. Své promo podložky pod myš můžete pro své zákazníky opatřit nejen potiskem ale funkčními vychytávkami jako odpočívátkem pod zápěstí, rámečkem na fotku, kalendářem, kalkulačkou, pravítkem, lupou, zrcátkem. Máte jiný nápad, jakým chcete zvýšit funkčnost právě té Vaší promo podložky pod myš s potiskem? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.

Reklamní podložky pod myš s potiskemAť už chcete pomocí promo podložky pod myš s potiskem propagovat cokoliv, budou efektivní součástí této kampaně. Promo podložky pod myš s potiskem patří stále mezi oblíbené reklamní dárky, které Vaši klienti, obchodní partneři či zaměstnanci zajisté využití a možná Vám také pomohou získat nové zákazníky či zvýšit povědomí o Vaší značce.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit promo podložky pod myš s potiskem a obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service