PROTISKLUZOVÉ NANOPODLOŽKY NA ZAKÁZKU

Protiskluzové nanopodložky na zakázku dle Vašeho zadání

Protiskluzové nanopodložky patří stále mezi oblíbené reklamní předměty. Protiskluzové nanopodložky pro Vás vyrobíme na zakázku v jakémkoliv tvaru, velikosti, barvě a s potiskem. Věnujte svým zákazníkům nebo obchodní partnerům reklamní dárek, který má smysl. Protiskluzové nanopodložky na zakázku mají široké využití především v automobilech nebo kancelářích.

Reklamní nano podložky s potiskem

Reklamní protiskluzové podložky s potiskem

Vlastnosti protiskluzové nanopodložky na zakázku

  • protiskluzové nanopodložky se vyrábí z ekologických materiálů (testováno FDA 177.2600).
  • při výrobě protiskluzové nanopodložky se nevyužívá žádné chemikálie – speciální lepivý efekt je zajištěný jen pomocí tvarování povrchu
  • povrch protiskluzové nanopodložky nepokrývá žádné lepidlo a na “přilepených” předmětech nezůstávají žádné stopy
  • snadné čistění vlažnou vodou
  • dlouhá životnost a vysokou tepelnou odolnost
  • viditelná a velká plocha pro potisk
  • praktický reklamní dárek
  • čisté nanopodložky udrží předměty jako brýle, mobilní telefony, tablety, navigace, mince a další

Protiskluzové nanopodložky na zakázku jako reklamní předmět

Protiskluzové nanopodložky jsou malé a praktické reklamní předměty, které ocení každý. Protiskluzové nanopodložky jsou gumové podložky se speciálně tvarovaným povrchem, který zajišťuje, že předmět položený na podložku je téměř jako přilepený. Nejčastěji se protiskluzové nanopodložky využívají v autech ( na palubní desce), na obrazovkách, oknech, doma nebo v kanceláři. Na protiskluzové nanopodložky můžete umístit mobilní telefon, navigaci, tablet, mince, brýle, iPod nebo jiný drobný předmět, který potřebujete mít při řízení po ruce. Protiskluzové nanopodložky Vám na zakázku potiskneme logem, sloganem nebo obrázkem produktu a Vy jednoduše získáte reklamní dárek pro své zákazníky na veletrzích, kongresech či obchodních jednáních. Protiskluzové nanopodložky mohou být na zakázku ve tvarech a barvách Vašeho firemního loga nebo produktu, který právě propagujete.

Protiskluzové nanopodložky na zakázku zpříjemní cestování v autě!

Reklamní protiskluzové podložky do autaZakázková výroba nanopodložek

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit protiskluzové nanopodložky a obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service