ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PODLOŽKY POD MYŠ

Zakázková výroba podložky pod myš kvalitně a levně

Zakázková výroba podložky pod myš poskytujte širokou nabídku typů podložek z různých materiálů, různých barev, tvarů a velikostí. Na těchto stránkách si můžete prohlídnout jaké nabízíme typy reklamní podložky – portfolio zahrnuje PVC/PP reklamní podložku, EVA reklamní podložku, látkovou reklamní podložku, reklamní podložku z gumy nebo gelu. Na zakázku vyrobíme jakoukoliv variantu; ať už má vaše rekamní podložka být z jakéhokoliv materiálu, mít netradiční tvar, velikost nebo potisk, nabídneme Vám výhodnou cenu a servis, který jinde nenajdete.

Zakázková výroba podložky pod myš MOQ

Minimální objednávka pro podložky pod myš standardních barev a velikostí se může pohybovat již kolem 100ks/design. Tyto podložky Vám můžeme nabídnout z našich skladových zásob. Vaše logo či slogan poté může zakázková výroba opatřit potiskem dle Vašeho zadání dodatečně. Pokud Vás zajímá zakázková výroba reklamní podložky specifického tvaru, velikosti, barvy či materiálu, kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Zakázková výroba podložky pod myš nabídka

Níže si můžete prohlédnout referenční produkty, které jsou příkladem zakázkové výroby podložky pod myš, kterou pro Vás můžeme zajistit.

Zakázková výroba podložky pod myš z gumy

Gumová podložka pod myš s logemZakázková výroba může zajistit reklamní podložky například z gumy a opatřit je logem, sloganem, obrázkem či jiným designem. Podložky pod myš z gumy jsou nesmrtelné promo Vaší firmy.
Materiál: guma
Rozměry: Ø210x3mm nebo na zakázku
Potisk: jednobarevný, vícebarevný, plnobarevný
Min. objednávka:  100 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Zakázková výroba reklamní podložky z PVC/PP

Reklamní podložky pod myš z PVCZakázková výroba reklamní podložky z PVC zajistí, že vydrží Vašich zákazníkům dlouhá léta. Reklamní podložky z PVC potiskneme logem nebo jiným designem.
Materiál: PVC/PP
Rozměry: 210x210x3mm, nebo na zakázku
Potisk: jednobarevný, vícebarevný
Min. objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 

Zakázková výroba reklamní podložky z materiálu EVA

Reklamní podložky z EVA pěnyZakázková výroba reklamní podložky z EVA pěny nabízí uživatelsky příjemný materiál, je flexibilní polymerový plast, který má vysokou životnost a zaručuje tedy značnou odolnost.
Materiál: EVA
Rozměry: 180x210x3mm nebo na zakázku
Potisk: ofsetový tisk
Min. objednávka:  500 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Zakázková výroba látkové reklamní podložky

Látkové reklamní podložky s potiskemZakázková výroba látkové reklamní podložky zaručuje skvělý plnobarevný potisk. Podklad látkové reklamní podložky je vyroben z gumy, PVC či EVA materiálu.
Materiál: látka, podklad: guma, PVC, EVA
Rozměry: 210x210x3mm nebo na zakázku
Logo: sublimační tisk
Min. objednávka:  1000 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 

Zakázková výroba reklamní podložky ze silikonu

Silikonová reklamní podložka s potiskemZakázková výroba může reklamní podložky vyrobit také ze silikonového gelu. Tyto reklamní podložky se nejčastěji vyrábí s podložkou pod zápěstí, která dá odpočinou unavenému zápěstí.
Materiál: silikonový gel
Rozměry: 190x220x5mm nebo na zakázku
Potisk: jednobarevný, vícebarevný
Min. objednávka:  100 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 

Zakázková výroba 3D lentikulární podložky na myš

Reklamní 3D lentikulární podložky pod myšZakázková výroba reklamní podložky s  3D lentikulárním efektem zaručí originální propagaci Vaší firmy. Reklamní podložky s lentikulárním efektem jako kreativní dárek pro zákazníky.
Materiál: 3D fólie, papír pro tisk, podklad PVC/PP, EVA, guma
Rozměry: 210x220x3mm nebo na zakázku
Potisk: jednobarevný, vícebarevný, plnobarevný
Min. objednávka:  500 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Zaujala Vás zakázková výroba reklamní podložky a chcete propagovat svou firmu pomocí tohoto produktu? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service