REKLAMNÍ PLOVOUCÍ KLÍČENKY NA ZAKÁZKU

Vyrobíme Vám na zakázku reklamní plovoucí klíčenky

Reklamní plovoucí klíčenky se na zakázku vyrábí z materiálu EVA, což je vysoce kvalitní Reklamní plovoucí klíčenky na zakázkuguma, která se vyznačuje velice dobrou pružností až do -50 ℃. Tento materiál EVA je široce využíván při výrobě plovoucích reklamních předmětů. Je velice flexibilní, má dobrou transparentnost, povrchový lesk, chemickou stálost, trvanlivost a hlavně je netoxický. Reklamní plovoucí klíčenky jsou na zakázku z tohoto materiálu EVA vyráběny také proto, že materiál je výrobně tvarovatelný a má plnou stálou barvu.

Projděte si naší nabídku a nechte si na zakázku vyrobit firemní reklamní plovoucí klíčenky, kterými obdarujete své zákazníky či obchodní partnery. Reklamní plovoucí klíčenky jsou skvělé jaké přívěsek na klíče a navíc se díky plovoucí klíčence stanou klíče neutopitelné. Reklamní plovoucí klíčenky lze vyrobit v jakémkoliv tvaru, velikosti a barvě nebo s potiskem a mohou proto být ve tvaru loga, značky, erbu města…Originální a praktické reklamní plovoucí klíčenky budou propagovat Vaši firmu, město, společnost, hotel za Vás. Obdarujte zákazníky konečně užitečným a originálním reklamních předmětem – plovoucí reklamní klíčenky, které pro Vás na zakázku vyrobíme, jsou jistě skvělou volbou. Vždyť kdo dnes nevlastní alespoň malý svazek klíčů.

Plovoucí klíčenky na zakázku jako reklamní předmět

Plovoucí klíčenky na zakázku jsou perfektní reklamní předmět, který bude skvěle propagovat Vaši firmu. Plovoucí klíčenky asi nejvíce ocení společnosti a firmy jejichž obor se točí kolem vody. Reklamní plovoucí klíčenky jsou ideální prostředek reklamy pro dealery jachet, vodních skútrů, prodejce lodí či jejich půjčovny. Další uplatnění najdou plovoucí klíčenky v oblasti turismu například jako přívěsek na hotelové klíče. Reklamní plovoucí klíčenky mají opravdu široké uplatnění a díky nim můžete vkusně propagovat své podnikání.

Reklamní plovoucí klíčenky vyrobené na zakázku dají originální vzhled každému svazku klíčů, a to především díky tomu, že mohou být ve tvaru Vašeho loga či značky, necháte si tak na zakázku vyrobit originální reklamní plovoucí klíčenky, které budou propagovat jen Vás a Vy tak získáte unikátní reklamní předmět, který zajisté osloví cílový segment.

Reklamní plovoucí klíčenky s potiskem na zakázkuReklamní plovoucí klíčenky na zakázku s potiskem

Reklamní plovoucí klíčenky mohou být na zakázku opatřeny potiskem jedné či více barev. Pro potisk reklamní plovoucí klíčenky se využívá metoda sítotisk. Materiál EVA má výborné vlastnosti pro potisk a proto mají reklamní klíčenky plné a jasné barvy. Reklamní klíčenky lze na zakázku vyrobit a opatřit potiskem v jakékoliv Pantone barvě. Uvedené ceny zahrnují potisk jednou barvou a potisk každou barvou navíc sebou nese další náklady na tisk.

Reklamní plovoucí klíčenky ve tvarech na zakázku

Reklamní plovoucí klíčenky z materiálu EVA na zakázku vyrobíme v jakémkoliv tvaru, což je opravdu nespornou výhodou oproti ostatním reklamní předmětům. Nechat si vytvořit reklamní předmět ve tvaru produktu, značky, loga je tím nejlepším způsobem propagace. Neváhejte proto a kontaktujte nás a nechte si vyrobit originální reklamní předmět, který osloví širokou skupinu trhu.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní plovoucí klíčenky na zakázku a s potiskem? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service