REKLAMNÍ EVA PŘÍVĚSKY NA ZAKÁZKU

Reklamní EVA přívěsky od nás na zakázku

EVA přívěsky jsou perfektní reklamní předmět, který bude jedinečně propagovat Vaší firmu. Díky předmět reklamní EVA přívěsky získáte pozornost svých zákazníků a obchodních partnerů. Reklamní EVA přívěsky na zakázku nejsou nákladným reklamním předmětem, který potěší každého, protože EVA přívěsky jsou velice populární. Reklamní EVA klíčenky mohou navíc na zakázku vyrobeny až v pěti různobarevných vrstvách, což z nich činí velice působivý reklamní předmět, který si jistě obdarovaný s radostí připne na klíče a bude tak dělat originální reklamu Vaší firmě, značce, hotelu, městu.

Reklamní EVA přívěsky na zakázku nabídka

Reklamní EVA přívěsky na zakázkuNíže Vám představíme výběr z našich realizací předmětu EVA přívěsky, které si u nás zákazníci nechali na zakázku vyrobit. Představované vzorky jsou pouze ukázkové a samozřejmě pokud máte jinou představu, jak by měly vypadat právě ty Vaše reklamní EVA přívěsky, neváhejte nás kontaktovat. Reklamní EVA přívěsky Vám na zakázku vyrobíme v jakékoliv barvě, tvaru, velikost a opatříme potiskem loga firmy, sloganem či produktem, tak aby EVA přívěsky splnily účel, pro který jsou vyrobeny.

Garantujeme nízké ceny a množstevní slevy. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Reklamní EVA přívěsky s potiskem na zakázku

Reklamní EVA přívěsky na zakázku s potiskemReklamní EVA přívěsky opatříme jakýmkoliv potiskem a na zakázku vyrobíme v jakémkoliv tvaru. Reklamní EVA přívěsky s potiskem jsou nenákladným reklamních předmětem na zakázku, který je navíc originálem.
Rozměry: šířka 9mm, nebo na zakázku
Položka č.: GS-FK001
Materiál: EVA
Potisk: sítotisk
Min. objednávka: 1000 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní EVA přívěsky na zakázku s logem

Reklamní EVA přívěsky na zakázku s logemReklamní přívěsky z materiálu EVA jsou velice působivým reklamních předmětem, který není nákladný. Navíc reklamní EVA přívěsky můžete na zakázku nechat opatřit logem firmy a propagovat tak svůj byznys.
Rozměry: šířka 9mm, nebo na zakázku
Položka č.: GS-FK002
Materiál: EVA
Potisk: sítotisk
Min. objednávka: 1000 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Potištěné reklamní EVA přívěsky na zakázku

Potištěné reklamní EVA přívěsky na zakázkuPotištěné reklamní přívěsky z plovoucího materiálu EVA pro jsou originální reklamní předmět, který může být potištěn až čtyřmi barvami. EVA přívěsky vyrobíme na zakázku například ve tvaru produktu. Záleží jen na Vaší fantazii.
Rozměry: šířka 9mm, nebo na zakázku
Položka č.: GS-FK003
Materiál: EVA
Potisk: sítotisk
Min. objednávka: 1000 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní EVA přívěsky na zakázku s brandingem

Reklamní EVA přívěsky na zakázku s brandingemReklamní EVA přívěsky na zakázku opatříme brandingem dle Vašeho návrhu. Reklamní EVA přívěsky jsou z naprosto netoxického materiálu, mají dlouhou životnost, vysokou barevnost a navíc vypadají skvěle. Reklamní EVA přívěsky s brandingem na zakázku jsou ideální volbou při výběru originálního reklamního předmětu.
Rozměry: šířka 9mm nebo na zakázku
Položka č.: GS-FK004
Materiál: EVA
Potisk: sítotisk
Min. objednávka: 1000 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Uvedené ceny předmětu reklamní EVA přívěsky na zakázku obsahují jednobarevný a jednostranný potisk. Kontaktujte nás prosím pro cenovou kalkulaci na reklamní EVA přívěsky s vícebarevným potiskem. Reklamní EVA přívěsky se na zakázku obvykle dají potisknout čtyřmi barvami. V případě, že chcete vyrobit na zakázku EVA přívěsky s vícebarevným potiskem zašlete nám prosím grafické podklady a my možnosti zpracování projednáme s výrobou. Grafické návrhy nám zasílejte ideálně v PDF. Minimální objednávka pro výrobu reklamních EVA přívěsků je 1000 ks a dodací lhůty pro tato množství se pohybují kolem 25 dní.

Chcete si nechat vyrobit reklamní EVA přívěsky na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service