REKLAMNÍ MAGNETKY, REKLAMNÍ MAGNETY NA ZAKÁZKU

Reklamní magnetky, reklamní magnety na zakázku

Reklamní magnety či magnetky jsou u firem velice oblíbený nástroj propagace, taktéž i u zákazníků a koncových spotřebitelů. Pomocí předmětu reklamní magnetky se totiž můžete dostat do velkého množství domácností a navíc na místo, které je velice frekventované. Reklamní magnety jsou prostě unikátní reklamní předmět, pomocí kterého se dostane Vaše společnost do povědomí lidí.

Reklamní magnetky na zakázku nabídka

Klikněte pro více informací

reklamní magnetky na zakázku

KLASICKÉ MAGNETKY

reklamní magnety na auto

MAGNETY NA AUTO

polyresinové magnetky na zakázku

KERAMICKÉ MAGNETKY

speciální magnetky na zakázku

SPECIÁLNÍ MAGNETKY

Reklamní magnetky video

Na tomto video můžete vidět různé druhy reklamních magnetek.

Reklamní magnetky, magnety potisk na zakázku

V závislosti na volbě materiálu lze můžete na své reklamní magnetky umístit potisk. Reklamní magnety můžete opatřit dvěma druhy potisku – ofsetový tisk (určený pro plno barevný (CMYK)  potisk fotek a obrázků) nebo sítotisk ( určený pro jednoduché loga tištěné přímou barvou). Poté co na reklamní magnetky umístíme potisk (v tomto příkladu se jedná o potištění papíru) je možné jejich povrch dále opatřit pryskyřicí, což vytvoří tzv. 3D efekt. Dále je možné reklamní magnetky včetně potisku doplnit ochranou vodě odolnou fólií a nebo další a velice oblíbenou variantou je opatření reklamní magnetky po potisku lenticulárním efektem. Tyto reklamní magnetky bývají nakonec o tloušťce 0.5-1.0 mm.

Reklamní magnety, magnetky a materiály na zakázku

Pro výrobu reklamní magnety se nejčastěji volí materiály jako PVC – pro gumové magnetky, křídový či syntetický papír (ten se zalévá pryskyřicí), akrylát, pryskyřice, polyresin, sklo či železo. Mezi nejjednodušší materiály pro výrobu reklamní magnetky patří papír ve spojení s pryskyřicí, čím se dosáhne reklamní magnetky s 3D efektem. Pro tyto reklamní magnetky neexistuje poměrně žádné velikostní, tvarové či barevné omezení. To samé platí pro reklamní magnetky, pro které zvolíte materiály například křídový papír potažený fólií. Mezi další materiály pro výrobu reklamní magnetky patří například plyš či samet. Ty se využívají při výrobě reklamní magnetky v podobě plyšové zvířátka, které má umístěné magnety v pacičkách a drží tak přichycené na kovových předmětech. Další variantou jsou reklamní magnetky s lenticulárním  3D efektem a měnícím se obrázkem. Tyto všechny varianty a další jsou možné na zakázku vyrobit.

Reklamní magnetky tvary  a magnety na zakázku

Reklamní magnetky vyrábíme na zakázku – tvary a barvy jsou na Vás. Tvary pro reklamní magnetky nehrají téměř žádnou roli.   Reklamní magnetky mohou být buďto vybaveny magnetem po celé zadní vrstvě – tento způsob se využívá především pro reklamní magnetky zalité pryskyřicí, papírové magnetky s fólií, železné magnetky, reklamní magnetky s lenticulárním efektem. Na zadní stranu můžete též umístit další sdělení jako www stránky, adresu či telefon. Na reklamní magnetky s polyresinu či PVC (gumy) se umísťují magnety menší a nejsou po celé zadní straně reklamní magnetky.

plyšové reklamní magnetky na zakázku

gumové reklamní magnetky výrobce

papírové reklamní magnetky výroba

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní magnetky? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní magnetky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

Available languages:

Custom made magnetic promotional gifts  Egyedi hűtőmágnesek  Magneți personalizați

Magnet Aufkleber auf Bestellung    Naklejki magnetyczne na zamówienie