KERAMICKÉ MAGNETKY NA ZAKÁZKU

Keramické magnetky na zakázku

Keramické upomínkové magnetky na zakázkuMezi nejlepší reklamní předměty patří užitečné reklamní předměty nebo takové, které se nebudete stydět si doma vystavit či je používat. Naším cílem je nabízet reklamní předměty, které přitahují pozornost, jsou pozitivně esteticky vnímány a především mohou být stále na očích – keramické reklamní magnetky na zakázku mezi tyto reklamní předměty rozhodně patří. Keramické magnetky na zakázku jsou jistě dobrou investicí do propagace.

Keramické magnetky na zakázku

Tyto polyresinové magnetky zná asi každý a také skoro každý má tyto magnetky doma na ledničce. Keramické magnetky jsou oblíbené a slouží převážně jako suvenýry v cestovním ruchu.

Keramické upomínkové magnetky na zakázku


Materiál
: polyresin a magnet (0.5-1.5mm)
Rozměry: Ø 6.5cm (velikost i tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 100ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Proč keramické magnetky na zakázku

Keramické reklamní magnetky na zakázku se z 90% využívají v turistickém průmyslu.
Keramické magnetky má doma snad každý a proto je dobré se zamyslet, zda by výroba té vlastní keramické magnetky na zakázku nezvýšila povědomí o Vašem městě, regionu či kulturní památce. Keramické upomínkové magnetky mají rádi všichni a každý si chce ponechat vzpomínku na výlet nebo dovolenou.

Keramické upomínkové magnetky z materiálu polyresin

Keramické upomínkové magnetky na zakázku se vyrábí z materiálu polyresin. Polyresin je keramické dárkové magnetky z polyresinu na zakázkujednou z forem pryskyřičných materiálů, které jsou mimořádně poddajné zejména po zahřátí.  Polyresin se po vyschnutí stane velice trvanlivým, skvěle odolává povětrnostním vlivům a je prakticky nerozbitný – keramické upomínkové magnetky z tohoto materiálu se tak stávají kvalitním dárkem nebo upomínkovým předmětem. Keramické upomínkové magnetky z materiálu polyresin mohou být na zakázku vyrobeny téměř v jakékoliv velikost a také mohou být na zakázku potištěny. Tyto 3D keramické upomínkové magnetky nabízí velké množství variant zpracování a proto mezi všemi oblíbené pro jejich pestrost.

Výroba keramických magnetek a suvenýrů dle zadání zákazníka

Nebarvený vzorek zakázkového suvenýru v předvýrobní fázi

Nebarvený vzorek zakázkového suvenýru v předvýrobní fázi

Na základě fotografií od klienta přípravíme 3D vzorek z tvrdého plastu. Na tomto vzorku odkomunikujeme připomínky ke tvaru. Pak nastane výroba prvního kusu zakázkového suvenýru. Na tomto prvním kuse probíhá připomínkování k barevnosti. Tento postup nám umožní minimalizovat komunikační šumy a zajistí, že zákazník dostane předmět dle svých představ. To nám umožní dlouhodobou spolupráci a klientovy přinese možnost nadesignovat produkt tak aby byl konkurence schopný. V sektoru zakazkových suvenýrů je design alfou omegou uspěchu.

Keramické upomínkové magnetky výroba na zakázku

Výroba keramické upomínkové magnetky probíhá na zakázku v Číně a na její výrobu se používají odolné a netoxické materiály a kvalitní magnety. Disponujeme vlastní kanceláří v Číně s vlastními zaměstnanci a výroba keramické upomínkové magnetky na zakázku je tak pod dohledem. Je možné si vyžádat vzorek z výroby keramické magnetky na zakázku. Dodání zakázky se ovšem díky transportu a schvalování prodlouží přibližně o 2 týdny. Výroba keramické magnetky na zakázku není složitý proces avšak jsou zapotřebí přesné grafické a barevné návrhy, aby výroba mohla přesně vystihnout právě ty Vaše keramické magnetky na zakázku.

keramické magnetky výroba na zakázku

Chcete si nechat vyrobit vlastní keramické upomínkové magnetky? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost magnetky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

2 thoughts on “Keramické magnetky na zakázku

 1. Prosím sdělte, zda můžete vyrobit magnetky s mým návrhem, či máte k dispozici znaky měst. Ráda bych nápis Valtice-Feldsberg, hlavní město vína a obrázek zámku Valtice. Sdělte rovněž cenu a pošlete předlohu návrhu na můj e mail. Děkuji Ladagallery, Jarmila Kratochvílová

  • Dobry den,
   magnetky vyrobime na zakazku dle Vaseho navrhu, ktery dodate. Pro cenovou kalkulaci je nutne znat pocet kusu, material magnety, rozmery magnetky a dobu dodani. Prosim s touto poptavkou se obratte na nas email info@predmetyreklamni.eu. Kolega Vam pote zasle cenovou nabidku.

   S pozdravem
   Team Gifts Service