REKLAMNÍ MAGNETKY NA LEDNICI NA ZAKÁZKU

Reklamní magnetky na lednici na zakázku

Reklamní magnetky na lednici můžete najít snad v každé domácnosti. Reklamní, dárkové či upomínkové magnetky na lednici jsou prostě oblíbené a jsou tak součástí kuchyně stejně jako nádobí. Ač se to nezdá lednice je velice důležitou součástí každé domácnosti a a okolí lednice a lednice sama je velice frekventované místo. Reklamní magnetky slouží k připínání vzkazů, pohledů nebo například fotek na lednici. A právě z těchto důvodů je jsou reklamní magnetky na lednici velice dobrou volbou pro reklamní předmět. Reklamní magnetky na lednici jsou ve srovnání s ostatním reklamními předměty poměrně levnou záležitostí a zároveň jsou velice efektivní. Další výhodou reklamní magnetky na lednici je jejich velikost a váha – to vše vede k nízkým nákladům na výrobu a hlavně přepravu.

3D reklamní magnetky ze silikonu na lednici

Tyto 3D reklamní magnetky na lednici jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, které je odolné a voděodolné. 3D reklamní magnetky lze připnout na lednici či jiné kovové povrchy. 3D reklamní magnetky pak mohou být opatřeny například logem firmy, které bude vyryto do povrchu.

3D reklamní mangetky ze silikonu na lednici
Materiál:
 silikon a magnet (0.5-1.5mm)
Rozměry:  velikost a tvar na zakázku
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

3D  lenticulární reklamní magnetky na lednici

3D lenticulární reklamní magnetky se vyrábí pomocí digitální technologie, která integruje dva obrázky, které se pokryjí lenticulární deskou. Tyto 3D lenticulární reklamní magnetky děti milují a jsou originální reklamní předmět.

lenticulární reklamní magnety na lednici

Materiál: papír, plastová lenticulární deska, magnet
Rozměry velikost a tvar na zakázku
3D efekty: animace, morph, přiblížení, překlopení
Min objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní papírové folií  potažené magnetky na lednici

Reklamní papírové fólií potažené magnetky na lednici jsou velice tenké a potisk na papír je velice kvalitní a díky fólii nevybledne. Reklamní papírové magnetky na lednici jsou cenově nenáročné a mají téměř stejný efekt jako magnety z nákladnějších materiálů.

Reklamní papírové folií potažené magnetky na lednici

Materiál: papír potažený fólií a magnet (0.5-1.5mm)
Velikost: velikost a tvar na zakázku
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Akrylátové reklamní magnetky na lednici

Tyto akrylátové reklamní magnetky na lednici jsou na zakázku vyrobeny i s teploměrem. Obrázek Austrálie je vytištěn na vysoce kvalitní křídový papír ve fotografické kvalitě, který je zapuštěn do akrylátu. Celá akrylátová mangetka na lednici pak má magnet na zadní straně.

Akrylátové reklamní magnetky na lednici
Materiál: akrylát, křídový papír, magnet (0.5-1.5mm)
Velikost: 8.7×7.8×0.64cm (možnost velikost i tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Plechové reklamní magnetky na lednici

Tyto železné nebo plechové reklamní magnetky na lednici jsou velice oblíbené a dobře vypadají. Na plechové reklamní magnetky lze tisknout plnou barvou jsou výborné například jako suvenýr.Iron list magnet na ledničku nebo kovové magnet na ledničku lze vytisknout plnou barvou na plechu. Je to nejlepší volba suvenýrů.

plechové magnetky na lednici výrobce
Materiál: kov a magnet (0.5-1.5mm)
Rozměry
: 4.5cm x 8cm (možnost velikost i tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnetky na lednici z polyresinu

Tyto reklamní magnetky na lednici jsou vyrobeny z polyresinu. Reklamní magnetky na lednici jsou 3D a jsou velice populární jako suvenýry v cestovním ruchu. Reklamní magnetky na lednici z polyresinu zná a má doma snad každý.

reklamní magnetky na lednici z polyresinu

Materiál: polyresin a magnet (0.5-1.5mm)
Rozměry: 6cm x 8cm (velikost i tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 100ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Skleněné reklamní magnetky na lednici

Skleněné reklamní magnetky na lednici jsou vyrobny z čistého křišťálu jsou velice oblíbené pro svůj přitažlivý vzhled. Skleněné reklamní magnetky na lednici jsou k dispozici v každých tvarech, velikostech a mohou být potištěny dle Vaší předlohy.

skleněné reklamní magnetky na lednici

Materiál: křišťálové sklo , potištěný papír a gumový magnet
Rozměry: Ø 4.5cm (tvar i velikost na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednáka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnetky na lednici materiály

Reklamní magnetky na lednici mohou být vyrobeny z mnoha různých materiálů – nejčastěji to je papír, měkké PVC, pryskyřice, akryl, sklo, polyresin či kombinace těchto materiálů. Reklamní magnetky na lednici mohou být na zakázku vyrobeny v různých tvarech, velikostech a barvách – záleží jen na Vás. Níže se Vám pokusíme představit nejčastěji vyráběné druhy reklamní magnetky na lednici. Nechte se inspirovat a my pro Vás vyrobíme  unikátní reklamní magnetky na lednici, která bude representovat jen Vaší firmu.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní magnetky? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní magnetky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

3 thoughts on “Reklamní magnetky na lednici na zakázku

 1. dobrý den,
  poptávám výrobu magnetek na lednici,kulaté,průměr 40 – 50 mm,bílý podklad + barva modrá a červená (logo) Zašlete orientační ceník
  Novák A.

 2. Poptávám výrobu 500 ks 3D reklamní magnetky ze silikonu na lednici – podle našeho vlastního grafického návrhu, plnobarevného. Pokud by šlo, chtěli bychom, aby bylo vždy cca (zatím nemáme pevné množství) 5-8 kusů rozdělených jako puzzle a sestavitelných dohromady.

  • Dobrý den,

   Vámi poptávaný produkt v rozmeru 8×5 cm jsme schopni dodat za: v lenticularnim provedeni 29 Kč, nebo zality s epoxidovou kapkou za 19 kc , pouze magneticka folie 9 kc bez DPH. Provedeni (rozsekani) puzzle + 9 kc Priprava vyroby 4000 kc .
   Výroba by trvala přibližne 19 dní od závazné objednávky, dodání grafických podkladů a zaplacení zálohy.