DÁRKOVÉ MAGNETKY NA ZAKÁZKU

Dárkové magnetky na zakázku

Pokud chcete své zákazníky a obchodní partnery oslovit něčím netradičním, pak dárkové magnetky, které Vám na zakázku vyrobíme jsou tou správnou volbou. Dárkové magnetky jsou nenápadným a účinným reklamním nástrojem. Dárkové magnetky Vám vyrobíme na zakázku přesně dle Vašeho návrhu, takže pomocí dárkové magnetky můžete vyjádřit postoj firmy či cíle Vaší společnosti. Fantazii se meze téměř nekladou a Vy si můžete nechat na zakázku vyrobit dárkové magnetky, které budou přesně vystihovat Vaší společnost.

Dárkové magnetky na zakázku obvykle nesou jméno, logo firmy, slogan či nabízené služby. V závislosti na Vašem rozpočtu je nutné zvolit vhodný materiál, velikost a barevnosti dárkové magnetky. Níže se Vám pokusíme představit několik příkladů dárkové magnetky, kterou jsme na zakázku vyráběli.

Dárkové lenticulární magnetky s otvírákem na zakázku

Dárkové magnetky jsou na zakázku vyrobeny s 3D lenticulárním povrchem, magnetem na zadní straně a také kovovým otvírákem lahví. Dárkové magnetky pro milovníky lahvového piva, kteří Vaše logo či slogan uvidí u každého otvírání láhve.

Dárková lenticulární magnetka s otvírákem


Materiál
: lenticulární obrázek, kov a magnet
Rozměry : Ø 5.8cm (velikost a tvar na zakázkuú
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Dárkové magnetky  záložky do knížky magnetické

Dárkové magnetky jako magnetické záložky do knížky, které obepnout stránku knihy, katalogu nebo je můžete prostě jen připnout na leták, vizitku. Školy, knihovny, studovny mohou mít Vaše dárkové magnetky spolu s logem Vaší firmy. Dárkové magnetky jsou originálním dárkem.

Dárkové magnetky výrobce

Materiál: laminovaný papír a magnet (0.5-1.5mm)
Rozměry: 4x24cm (velikost a tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 500ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Dárkové magnetky s poznámkovým bločkem

Dárkové magnetky s poznámkovým bločkem, kdy magnetka i bloček může být na zakázku jakéhokoliv tvaru. Dárkové magnetky mohou být samozřejmě opatřeny potiskem dle Vašeho zadání. Tyto dárkové magnetky s poznámkovým bločkem a malou tužkou jsou velice oblíbený reklamní předmět.

Dárkové magnetky s poznámkovým bločkem

Materiál: papír, laminovaný papír nebo papír zalitý pryskyřicí
Rozměry: 14x10cm a magnet (0.5-1.5mm) (velikost a tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Dárkové magnetky s foto rámečkem

Pro výrobu dárkové magnetky s foto rámečkem lze použít papír zalitý pryskyřicí nebo PVC. Oba tyto materiály mohou být potištěny logem či značkou firmy, sloganem nebo informacemi. Dárkové magnetky s foto rámečkem jsou perfektní reklamní předmět, který předá potřebné informace zákazníkovi a zároveň jej upotřebí jako rámeček pro fotografii.

Dárkové magnetky s fotorámečkem

Materiál: laminovaný papír nebo zalitý pryskyřicí (0.5-1.5mm), při PVC libovolná síla
Rozměry: 10 x 17cm (velikost s tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Dárkové magnetky popisovací tabule s tužkou

Dárkové magnetky mohou být ve formě mini magnetické popisovací tabule s tužkou a gumou. Tyto tenké a lehké dárkové magnetky jsou jednodušší variantou, pokud chcete poznámkové magnetky. Dárkové magnetky popisovací tabule s tužkou a gumou jsou velmi dobře a využitelné v kancelářích i domácnostech. Povrch psací části dárkové magnetky je laminován PP.

Dárkové magnetky popisovací tabule s tužkou Materiál: laminovaný papír nebo zalitý pryskyřicí (0.5-1.5mm)
Rozměry: 20x25cm (velikost s tvar na zakázku)
Potisk: na zakázku dle Pantone© vzorníku
Min objednávka: 1000ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní magnetky? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní magnetky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

One thought on “Dárkové magnetky na zakázku

  1. Dobrý deň, chcem sa spýtať, vedeli by ste poslať tovar, vyrobený na zákazku aj na Slovensko? Pokiaľ áno, mohli by ste mi poslať cenník všetkých magnetiek? Akým spôsobom Vám môžme poslať návrhy na výrobu magnetiek? Ďakujem, Chalúpková