REKLAMNÍ MAGNETY NA AUTO NA ZAKÁZKU

Reklamní magnety na auto na zakázku

Reklamní magnety na auto dvojího druhu – reklamní magnety na auto, sloužící k propagaci značky či firmy a magnety na auto vyjadřující osobní názor, společenskou či politickou příslušnost apod. Reklamní magnety na auto je velice efektivní způsob reklamy vzhledem k vysokému počtu aut a také tomu, že se vyskytují prostě všude. Reklamní magnety na auto mohou například informovat i probíhající společenských událostech, mohou upozorňovat na sociální problémy, prevenci nebezpečných nemocí apod. Dalším poměrně oblíbeným typem jsou reklamní magnety na auto vyjadřující politickou příslušnost, preferovaného kandidáta či stranu. Typickým příkladem může být magnet na auto s “Volím Karla”. Pomocí předmětu reklamní magnety na auto můžete vyjádřit podporu svému oblíbenému sportovnímu teamu.

Níže Vám pro inspiraci představíme možnosti jak mohou vypadat například ty Vaše reklamní magnety na auto. Reklamní magnety na auto pro Vás vyrobíme na zakázku dle návrhu.

Reklamní magnety na auto stužka

reklamní magnety na auto stužkaTyto reklamní magnety na auto ve tvaru stužka mohou vyjadřovat politickou či společenskou příslušnost, podporovat boj proti nebezpečným nemocem, či vyjadřovat členství v určité organizaci.
Rozměry: 10cm x 15cm (popř. velikost na zakázku)
Materiál: speciální magnetický materiál – tloušťka 3mm
Potisk: barvy odolné proti UV záření
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnety na auto pro firmy

Reklamní magnety na auto propagačníReklamní magnety na auto jsou vhodné též pro firmy, společnosti, které se chtějí propagovat a dostat do povědomí lidí tímto způsobem. Nechte si potisknout reklamní magnety na auto svým logem či sloganem.
Rozměry: 13.5 cm x 16 cm (popř. velikost na zakázku)
Materiál: speciální magnetický materiál – tloušťka 3mm
Potisk: barvy odolné proti UV záření
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 Reklamní magnety na auto na zakázku

reklamní magnety na auto na zakázkuReklamní magnety na auto toho typu bývají buď čtvercového, obdélníkového nebo trojúhelníkového tvaru. Tyto reklamní magnety na auto mohou na zakázku nést jakékoliv oznámení či upozornění a Vy je pak můžete přitisknout na auta, kamiony, dodávky bez jakéhokoliv poškození laku či složitého lepení.
Rozměry: obdélník (7.6cm x 28cm – popř. velikost na zakázku)
Materiál: speciální magnetický materiál – tloušťka 3mm
Potisk: barvy odolné proti UV záření
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnety na auto na míru

Reklamní magnety na auto na míruReklamní magnety na auto mohou být na míru vyrobeny v jakémkoliv tvaru. Tyto vykrajované reklamní magnety na auto jsou velice populární a Vy díky nim můžete vyjádřit podporu například oblíbenému sportovnímu teamu.
Rozměry: 20cm x 20cm (popř. velikost na zakázku)
Materiál: speciální magnetický materiál – tloušťka 3mm
Potisk: barvy odolné proti UV záření
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnety na auto od výrobce

Reklamní magnety na auto od výrobceReklamní magnety na auto mohou být od výrobce vyrobeny dle Vašeho grafického návrhu a potištěny kvalitními a odolnými barvami s jasnými křivkami a přechody. Nechte si vyrobit vlastní reklamní magnety na auto od výrobce a propagujte svojí značku, sportovní tým, školu apod.
Rozměry: 25cm x 50cm  (popř. velikost na zakázku)
Materiál: speciální magnetický materiál – tloušťka 3mm
Potisk: barvy odolné proti UV záření
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní magnety na auto materiály

Reklamní magnety na auto vyrobené na zakázku mohou být vyrobeny v různých velikostech, tvarech a barvách. Velice oblíbené jsou reklamní magnety na auto ve tvaru stužky, které obvykle vyjadřují Vaší společenskou nebo politickou příslušnost ale také podporují různé neziskové či charitativní organizace, které se snaží pomocí předmětu reklamní magnety na auto dostat do povědomí lidí problémy například s nevyléčitelnými nemocemi jako AIDS, sociální problémy apod. Reklamní magnety na auto jsou vyrobeny  z gumového magnetu, na kterém je umístěn potisk na křídovém papíru nebo syntetickém papíru, který je potažen fólií nebo pryskyřicí. Reklamní magnety na auto mohou být vyrobeny též z PVC. Pro potisk předmětu reklamní magnety se vždy používají barvy odolné vůči UV záření. Tyto odolné barvy zabraňují vyblednutí potisku a barvy jsou stalé jasné a žářivé.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní magnetky? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní magnetky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service