EPOXIDOVÉ SAMOLEPKY NA ZAKÁZKU

Epoxidové samolepky na zakázku

Níže Vám představíme jaké materiály a druhy potisků se využívají při výrobě epoxidové samolepky na zakázku. Záleží jen na Vás jak efektní epoxidové samolepky na zakázku chcete. Pomocí epoxidové samolepky na zakázku můžete zvýšit povědomí a Vaší firmě, propagovat produkt, dát najevo sympatie sportovnímu týmu nebo značce. Epoxidové samolepky na zakázku stačí umístit na rovné a nesavé povrchy jako auta, motocykly, okna, výlohy, zrcadla nebo na své produkty.

přiklad realizace 3d epoxidové plastické náleky

Příklad realizace 3d epoxidové plastické nálepky

Epoxidové samolepky z bílé fólie na zakázku

Pro výrobu epoxidové samolepky s potiskem na zakázku se jako základního materiálu využívá bílé fólie. Samolepky z bílé fólie patří k nejlevnější variantě a zároveň nabízí velmi kvalitní výsledek při potisku, jelikož se využívá digitální technologie s vysokým rozlišením. Epoxidové samolepky jejichž základem je bílá fólie lze na zakázku opatřit potiskem v jakékoliv Pantone® barvě. Limity nejsou také na velikosti a tvary. Bílé fólie pro výrobu epoxidové samolepky na zakázku jsou standardně s čirým lepidlem.

3D samolepky z bílé fólie s potiskem

Epoxidové samolepky z barevné fólie na zakázku

Další variantou pro výrobu epoxidové samolepky jsou barevné fólie, které mohou být na zakázku ve všech Pantone® barvách. Barevné epoxidové fólie se na zakázku dají opatřit potiskem taktéž v jakékoliv Pantone® barvě a to pomocí sítotisku nebo digitálního potisku. Zvolená technologie záleží na barvě fólie, barvě potisku a také na náročnosti potisku. Barevné fólie pro výrobu epoxidové samolepky na zakázku jsou standardně s čirým lepidlem.

3D samolepky na zakázku z barevné fólie

Epoxidové samolepky z metalické fólie na zakázku

Mezi velice oblíbené a vzhledově efektní patří epoxidové samolepky na zakázku z metalické fólie. V naší základní nabídce naleznete barvy s metalickou úpravou: zlatá, stříbrná, žlutá, oranžová, světle a tmavě fialová, červená, světle a tmavě modrá, zelená, černá. Na zakázku lze vyrobit epoxidové samolepky z metalické fólie dle zadání klienta a lze je také opatřit potiskem. Pro potisk metalické fólie se opět využívá sítotisku nebo digitálního tisku.

3D samolepky z metalické fólie na zakázku

Epoxidové samolepky z karbonové fólie na zakázku

Chcete-li na zakázku vyrobit epoxidové samolepky s 3D efektem, doporučujeme zvolit karbonové fólie. Tyto karbonové fólie má výrobce standardně k dispozici v základních barvách v lesklých či matných variantách. Na zakázku lze vyrobit epoxidové samolepky z karbonové fólie dle zadání klienta. Při potisku doporučujeme karbonové fólie jako první podkladovou vrstvu a další čirou fólii s potiskem jako druhou vrstvu. Vzniknou tak velice poutavé dvouvrstvé epoxidové samolepky, které zajisté zaujmou pozornost. Vzorník k dispozici.

3D samolepky na zakázku z karbonové fólie

Epoxidové samolepky ze speciální 3D fólie na zakázku

Pro výrobu epoxidové samolepky na zakázku lze použít z nabídky výrobce celou řadu dalších fólií s 3D efektem. Tyto speciální fólie s 3D efektem se dají na zakázku potisknout a využívají se pro výrobu dvouvrstvé epoxidové samolepky. 3D fólie jsou vysoce efektní a zaujmou pozornost  a Vy tak můžete s jejich pomocí propagovat své internetové stránky, restauraci, produkt, značku nebo potencionálním zákazníkům sdělit potřebné kontaktní údaje jako telefon, webové stránky nebo email. Vzorník k dispozici.

samolepky na zakázku ze speciální 3D fólie

Epoxidové samolepky z fólie imitace chromu a škrábaného hliníku

Další velice oblíbené a efektní jsou epoxidové samolepky na zakázku z fólie imitace chromu a škrábaného hliníku. Díky této fólii dostanou Vaše epoxidové samolepky kovový a luxusní vzhled. Tyto fólie je taktéž možno na zakázku opatřit potiskem a slouží pro výrobu dvouvrstvé epoxidové samolepky. Vzorník k dispozici.

epoxidové samolepky z chromové fólie na zakázku

Epoxidové samolepky na zakázku a jejich výhody

Epoxidové samolepky na zakázku přitahují pozornost a jsou skvělá volba k propagaci, ať už jste velká nebo malá společnost, nezisková organizace, sportovní klub nebo restaurace. Stačí správně zvolené barvy a tvar a epoxidové samolepky na zakázku už udělají práci za Vás. Epoxidové samolepky můžete nalepit na propagační materiály ať už jsou to katalogy či reklamní předměty, auta, zrcadla, skla, výlohy. vstupní dveře a další vhodné plochy. Epoxidové samolepky na zakázku jsou velice odolné vůči slunci či dešti a jsou proto vhodné na venkovní i vnitřní použití.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí reklamní epoxidové samolepky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service