VÝROBCE 3D SAMOLEPKY

3D samolepky přímo od výrobce za výhodné ceny

Jsme profesionální výrobce 3D samolepky, a proto jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv 3D samolepky dle zadání klienta. Vzhledem k tomu, že jsme přímý zástupce výrobce 3D samolepky, zaměřujeme se na firemní klientelu a velké objemy v řádu stovek nikoliv na koncové zákazníky a tedy kusovou výrobu 3D samolepky. Z pozice přímého zástupce výrobce pro 3D samolepky, Vám můžeme nabídnout individuální přístup, kvalitní produkty a výhodné ceny.

Materiály výrobce pro 3D samolepky

plastické samolepky výroba

Výrobce při výrobě 3D samolepky využívá kvalitních fólií s lepidlem o životnosti v průměru 4 roky, kdy při venkovním využití se tato doba může i zkrátit. Jak už bylo zmíněno na našich stránkách, mezi nejčastěji využívaným patří bílá fólie a na přání zákazníka lze použít například barevné, metalické, karbonové, chromové nebo další speciální fólie s 3D efektem.

Potisk 3D samolepky od výrobce

Proces výroby 3D samolepky výrobce vždy přizpůsobí, tak aby vyhověl zadání klienta a docílil tak finální 3D samolepky, která bude přesně odpovídat požadavkům klienta. Pro potisk 3D samolepky výrobce využívá výhradně technologie digitální potisku s vysokým rozlišením nebo sítotisku. Zvolená technologie záleží na barvě podkladové fólie a také na náročnosti a barevnosti grafiky. Veškeré barvy, které výrobce používá pro výrobu 3D samolepky jsou odolné vůči UV záření a mají dlouhou životnost i v případě venkovního využití.

3D samolepky s potiskem

3D samolepky výroba

 

 

 

 

 

 

Ořez a nastříhání 3D samolepky od výrobce

Pomocí moderních technologií může výrobce snad vyrobit 3D samolepky nejrůznějších tvarů od jednoduchých základních tvarů přes písmena až po složitou speciální dekorativní grafiku. 3D samolepky výrobce obvykle tiskne na větší archy, ze kterých se pak stříhají jednotlivé samolepky. Vše záleží na zadání klienta a také jeho finančním rozpočtu. 3D samolepky může výrobce dodat nenastříhané na archu či nastříhané a nebo i jednotlivě zabalené.

výroba 3D samolepek na zakázku

plastické samolepky od výrobce

Grafické podklady pro výrobce 3D samolepky

Pro rychlé a také snadné zpracování 3D samolepky u výrobce je nutné dodat grafické podklady, které jsou nutné pro výrobu. Co musí obsahovat grafické podklady:

  • rozměry samolepky
  • jasně definovaný ořez samolepky
  • ideální formát PDF v křivkách
  • veškeré barvy vydefinované dle Pantone®
  • písmo v křivkách a případně název Fontu
  • loga a grafika v křivkách

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí 3D samolepky přímo od výrobce? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service