REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU

Reklamní předměty na zakázku

Vážení zákazníci, vítejte na našich stránkách!

Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Naše firma se zabývá výrobou zakázkově vyráběných reklamních předmětů. Tato specializace nám umožňuje být v tomto segmentu  profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Je pak věcí každého zákazníka, zda pro výrobu zakázkových reklamních předmětů vybere firmu, která mimo výroby zakázkových reklamních předmětů nabízí fullservis. U takové firmy je daleko větší riziko, že bude v pokušení kontaktovat koncového klienta. Výsledek zakázkové výroby také nemusí být ten nejlepší, jelikož firma která má roztříštěné zájmy se pak jen těžce soustředí na jednu činnost a kvalita všech služeb trpí.

Naše firma se na trhu s reklamními předměty pohybuje již od roku 2003 a právě na Reklamní předměty na zakázkuzákladě dlouholetých zkušeností se řadíme mezi přední zástupce výrobce pro reklamní předměty na zakázku. Jako profesionální dodavatel pro reklamní předměty na zakázku disponujeme vlastním zastoupením v Číně, což nám dává schopnost zajistit kompletní servis. Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, kteří vyhledávají spolehlivé a kvalitní výrobce, kontrolují chod výroby a její kvalitu a také dohlíží na správný a rychlý chod zakázek.

Vyrobíme pro Vás reklamní předměty na zakázku prvotřídní kvality za výhodnou cenu. Hlavní činností firmy je výroba reklamních předmětů na zakázku dle zadání zákazníka. Naše firma disponuje pobočkami v Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu.

Proč reklamní předměty na zakázku?

Jedním ze způsobů jak se dostat do povědomí spotřebitelů, zákazníků, klientů či jak zaujmout obchodní partnery, je obdarovat je reklamními předměty. Spotřebitelé, zákazníci, klienti a obchodní partneři jsou čím dál náročnější. Pokud chcete zaujmout volte reklamní předměty na zakázku. Když budou Vaše reklamní předměty originální, kvalitní a jedinečné určitě vstoupíte do povědomí všech mnohem rychleji a snáze. Pomůžeme Vám vyrobit právě ten Vás unikátní reklamní předmět na zakázku a zaujmout široké spektrum společnosti a zanechat v nich trvalou a příjemnou připomínku na Vaši firmu.

Buďte jedineční a nechte si vyrobit reklamní předmět na zakázku!

Také už Vás nebaví vybírat reklamní předměty z katalogů, které jsou plné otřepaných reklamních předmětů? Máte své vlastní představy o designu, provedení a barevnosti požadovaného reklamního předmětu – přesně na tyto klienty se naše firma zaměřena – vyrábíme reklamní předměty na zakázku. Veškerá výroba pro reklamní předměty na zakázku probíhá v Číně. Vzhledem k tomu, že naše firma disponuje svou vlastní pobočkou v Číně, je pro nás velice snadné zajistit kompletní servis spojený s Vaší zakázkou. Vyrobené reklamní předměty dopravujeme lodní kontejnerovou dopravou (při velkých objemech a dostatku času) nebo leteckou expresní dopravou, kdy díky zkušenostem, poměrně velkým objemům a kontaktům na specializované letecké společnosti můžeme náklady dopravy snížit na nezbytné minimum.

Nabízíme reklamní předměty na zakázku jako: reklamní silikonové náramky, vějíře na zakázku, reklamní karabinky, reklamní lanyardy neboli šňůrky na krk, reklamní pouzdra na elektroniku, reklamní rolery, hlavolamy, magnetky a magnety, 3D reklama, lenticulární reklamní předměty, kaleidoskopy, reklamní hřejivé polštářky, čistící hadříky z mikrovlákna, magické kostky,plyšové hračky, náplasti, eko tašky, vůně do auta, přesýpací hodiny, lampiony, silikonové hodinky na zakázku, manžetové knoflíčky na zakázku  a mnoho dalších…

Neváhejte nás kontaktovat s cenovou poptávkou či dotazy k produktům.

Jsme tu pro Vás. Team Gifts Service

2 thoughts on “Reklamní předměty na zakázku

 1. Dobrý den,

  díval jsem se na Vaše stránky a rád by jsem touto cestou u Vás poptav dodání silikonových náramku pro reklamní účely…

  Množství:

  2000 ks náramků pro dámy

  2 typy barevnosti – 1200 x černý náramek a sdělení logo bílou barvou,,, 800 x bílí náramek a sdělení loga černou barvou

  2000 ks náramků pro dámy

  2 typy barevnosti – 1200 x černý náramek a sdělení logo bílou barvou,,, 800 x bílí náramek a sdělení loga černou barvou

  Toto pro podnik a logo v příloze Paradise……

  Poté jednotné —

  1000 Ks — 500 dámské a 500 pánské velikosti

  Náramek červený a barevnost nechám na Vás loga….

  Toto pro podnik a logo v příloze Mexx

  Celkový objem zakázky 5.000 Ks.

  Děkuji za kalkulaci a dodání.

  S pozdravem

  Jiří Novák
  728920818

  • Dobry den,
   prosim poslete tuto poptavku na uvedeny email. Bohuzel tyto komentaře nestíháme sledovat. Moc děkuji.
   Team predmetyreklamni.eu