KVETOUCÍ ČAJE NA ZAKÁZKU

Co jsou vlastně kvetoucí čaje?

Kvetoucí čaje na zakázku jako reklamní předmětKvetoucí čaje jsou čaje pevně svázané do kuličky, která se po umístění do horké vody krásně rozvine a odhalí květ nebo kouzelnou vazbu čajových lístků. Nabízíme kvetoucí čaje mnoha typů včetně koule, houby nebo srdíčka a velkého výběru dalších tvarů. Kvetoucí čaje se vyrábí z černého, zeleného nebo bílého čaje. Květina, která se skrývá uvnitř vazby, může být třeba pivoňka, lilie, ibišek, měsíček, chrysantéma nebo růže.

Čajové lístky i květy a nálev z nich jsou velice zdravé!

Kvetoucí čaje na zakázku jako reklamní předmět

Ukažte svým zaměstnancům, zákazníků, klientům či obchodním partnerům, jak myslíte na jejich zdraví a věnujte jim kvetoucí čaje, které pro Vás na zakázku necháme dodat. Kvetoucí čaje jsou krásné, zdravé, chutné. Kvetoucí čaje mohou být na zakázku opatřeny obalem, na který dle Vašeho vlastního designu. Nabízíme též kvetoucí čaje na zakázku v dárkových baleních či kazetách. Díky naší unikátní nabídce získáte reklamní dárek a předmět, který každého potěší. Vyberte si z naší nabídky své kvetoucí čaje – NABÍDKA.

Kvetoucí čaje historie

Kvetoucí čaje a jejich výroba je starým zvykem. Kombinuje přínos bylinek s krásným Kvetoucí čaje historievizuálním efektem a potěšením, které nám přináší pozorování rozvíjejícího se květu. Jasmínové kvetoucí čaje jsou jedny z nejoblíbenějších, jejich malá poupátka vytváří překrásnou podívanou a uvolňují omamnou a léčivou vůni. Kvetoucí čaje a umění je vyrábět je starou tradicí, které se v Číně předávalo z generace na generaci a zajišťovalo tomu, kdo ho ovládal, mnoho respektu.

Kvetoucí čaje a jeho vázání se datuje už v dávných dobách. Obnovení tohoto zvyku přišlo vlastně docela nedávno. Renesance pro kvetoucí čaje začala v Číně v osmdesátých letech dvacátého století. Kvetoucí čaje si rychle získaly mnoho obliby ve Spojených státech, Kanadě, Evropě i Asii. Čím dál více pijáků čaje je přitahováno zajímavou okouzlující alternativou, kterou kvetoucí čaje nabízí. Původně byly kvetoucí čaje známé třeba i jako umělecký čaj, ruční čaj, speciální čínský čaj apod.

Proč pít a darovat kvetoucí čaje na zakázku

Proč pít a darovat kvetoucí čaje na zakázkuKvetoucí čaje a jeho pití je jednoduchý způsob jak dodržovat zdravý životní styl. Kvetoucí čaje v kombinaci se zdravou stravou a cvičením Vás učiní silnější a fit.  Kvetoucí čaje totiž přispívající nejen tím, že jsou součástí každé zdravé výživy, ale i přímo podporují Vás imunitní systém.  Kvetoucí čaje a jejich pravidelné pití je považováno za skvělý způsob jak se preventivně posílit proti chřipce či nachlazení. Dokonce existují vědecké studie ukazující, že kvetoucí čaje a jejich pravidelná konzumace vede ke snížení rizika rakoviny. A i proto proto pijte kvetoucí čaje pro Váš dlouhodobý dobrý zdravotní stav.

  • Kvetoucí čaje podporují imunitní systém.
  • Kvetoucí čaje obsahují polyfenoly, které brání vytvoření některých typů rakovin.
  • Kvetoucí čaje zklidňují žaludek a trávicí systém.
  • Kvetoucí čaje omezují hladinu cukru v krvi.
  • Kvetoucí čaje snižují cholesterol
  • Kvetoucí čaje obsahují méně kofeinu než káva a přitom jsou podobně povzbuzující.
  • Kvetoucí čaje obsahují vysoká množství antioxidantů.
  • Kvetoucí čaje mohou zjemňovat vrásky a bránit jejich vzniku.
  • Kvetoucí čaje pozitivně působí na kůži a pleť.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu pomocí kvetoucího čaje? Kontaktujte nás pro pro více informací cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

_________________________________________________________________________

Available languages:

Blooming tea  Reklám virágzó teák  Blütentee  Kwitnąca herbata  Ceai blooming artizanal