PLASTOVÉ KARTY NA ZAKÁZKU

Plastové karty na zakázku s vlastním designem

Plastové karty na zakázku

Plastové karty, plastové vizitky, plastové ID karty, věrnostní karty a mnoho dalších možností nabízí plastové karty, které pro Vás na zakázku vyrobíme ve Vašem vlastním designu. Není to tak dávno, kdy obchodníci obdarovávali své zákazníky papírovými zákaznickými kartami, aby ocenili jejich věrnost a poskytli jim tak slevy a bonusy. Hlavními důvody pro papírové karty byly především rychlost vydání karty, jednoduchost a také téměř nulové náklady. Dnes, kdy se firmy hodně zaměřují na úsporu papíru a zároveň opětovné využití plastů, se staly plastové karty ideálnější volbou pro tyto zákaznické karty a navíc mají plastové karty na zakázku delší životnost a jsou mnohem poutavější a proto nákladově efektivnější. 

Plastové karty na zakázku materiály

Pro výrobu plastové karty na zakázku se používají materiály jako silikon, PET, ABC a PVC. K výrobě plastové karty na zakázku od nás se z 99% používají materiály PVC. Materiál PVC je hojně využíván v průmyslu pro svou odolnost a pevnost. To znamená, že plastové karty na zakázku jsou velmi odolné proti zničení a velmi těžko je například zlomíte napůl.

 Plastové karty na zakázku využití

Plastové karty mají hojné využití a jejich přítomnost v životě lidí je již skoro neodmyslitelná. Plastové karty Vám vyrobíme na zakázku a jejich využití je jen na Vás – lze je použít jako členské karty, bonusové karty, zákaznické karty, slevové karty. Plastové karty jsou dobrým způsobem motivace pro Vaše zákazníky a zároveň budování zákaznické základny. V dnešní době, kdy nakupování se stává i koníčkem některých lidí, jsou plastové věrnostní karty, slevové plastové karty, členské karty, zákaznické karty plné peněženek. V nákupních centrech snad nenajdete prodejce, který by nenabízel plastové karty pro své zákazníky a proto, nechat si vyrobit plastové karty na zakázku je dobrým tahem, jak se zařadit mezi společnosti nabízející věrnostní program pro své zákazníky.

Plastové karty na zakázku použití

Plastové karty na zakázku mají široké použití v podnicích, bankách, hotelech, obchodních Reklamní plastové karty na zakázkudomech, školách a univerzitách a mnoha dalších místech, kde je nutná identifikace pracovníků a osob pohybujících se v privátních prostorech. Plastové karty mohou být na zakázku vyrobeny tak, aby použití bylo možné jako identifikační karty, VIP karty, členské karty, přívěsky na klíče, vizitky, kalendáře, dárkové karty a další. Velmi praktické použití plastové karty je v podobě vizitky, kdy jejich životnost je mnohem delší než běžné papírové vizitky.

Zaujaly Vás naše plastové karty a chcete si je nechat na zakázku vyrobit přímo od výrobce. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service