REKLAMNÍ PŘEDMĚTY S POTISKEM

Reklamní předměty s vlastním potiskem dle Vašeho zadání

Máte-li zájem o vlastní reklamní předměty unikátního designu a navíc s potiskem, my Vám pomůžeme s jejich realizací. Na této stránce se dočtete informace jak probíhá spolupráce s námi a také informace, které jsou potřebné k realizací reklamních předmětů přesně dle Vašeho zadání. Vyrobíme pro Vás reklamní předměty v nepřeberném množství barev a také s potiskem. Abychom mohli vyrobit reklamní předměty v barvách a s potiskem dle Vašeho grafického podkladu, je nutné všechny barvy vydefinovat v kódech dle Pantone© vzorníku. Tyto Pantone© kódy zaručí, že barvy budou přesně takové jaké požadujete.

Reklamní předměty s potiskem postup při realizaci

Zašlete nám poptávku a my se Vám ozveme.  Abychom mohli správně a přesně kalkulovat cenu pro Vaše reklamní předměty s potiskem, je nutné do cenové poptávky uvést co nejvíce potřebných informací. Jen tak bude možné Vaší cenovou poptávku správně zpracovat a také Vy budete mít co nejpřesnější informaci o ceně.

Co uvést do cenové poptávky?

 • co poptáváte (pokud se jedná o unikátní reklamní předmět, pro představu můžete přiložit obrázek podobného předmětu nebo grafické podklady pokud již máte)
 • množství
 • doba dodání
 • materiál (papír, silikon, tkanina, pvc, plyš, kov…)
 • druh potisku (potisk, ražba, výšivka, reliéf,…)
 • počet barev potisku
 • přibližné rozměry reklamního předmětu

Veškeré kalkulace jsou zpracovány do 24 hodin. Ozveme se Vám na Váš email nebo telefon.

V případě, že souhlasíte s kalkulovanou cenou a máte zájem o výrobu reklamních předmětů, zašlete nám prosím objednávku. Zákazníci budou po potvrzení objednávky požádáni o zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové ceny zakázky. Tato záloha je nutná pro zahájení výroby. Od momentu připsání 50% z celkové ceny zakázky na náš účet a doručení grafických podkladů, začíná běžet dodací lhůta.

Grafické podklady neboli artwork je nutné dodat před samotným zahájením výroby reklamního předmětu. Ty jsou nutné k tomu, abychom mohli vyrobit reklamní předměty s potiskem, bez potisku přesně dle Vašeho zadání. Grafické podklady zasílejte ve vektorové podobě a to nejlépe křivkové pdf nebo ve formátech ai, eps nebo cdr.

Co by měly správné grafické podklady obsahovat, aby Vaše reklamní předměty byly vyrobeny přesně a správně?

 • grafický náhled a definovaný ořez
 • rozměry
 • při potisku:
  logo – umístění, rozměry (případně zaslat logo zvlášť v křivkách)
  nápisy – umístění, rozměry, typ Fontu (ARIAL, Times New Roman,…)
 • všechny barvy vydefinované Pantone® kódem
 • materiál

Pro naše zákazníky stále vymýšlíme nové služby a tak jsme ně připravili nové stránky, kde si lze online a zdarma vytvořit jednoduchý grafický náhled pro některé reklamní předměty jako reklamní vějíře, silikonové náramky nebo reklamní šňůrky.

grafický náhled online reklamní silikonové náramkyreklamní lanyardy grafický náhled onlilnereklamní vějíře grafický náhled online

Vyberte si barvu pro své reklamní předměty s potiskem

Upozorňujeme, že Pantone® barvy se mohou lišit v závislosti na tom jakou grafickou kartu máte ve svém počítači či jaký monitor používáte.  Barvy níže uvedené jsou počítačová simulace Pantone® vzorníku a nemusí přesně odpovídat standardnímu Pantone® vzorníku. Pro ověření Pantone® barvy doporučujeme tištěnou publikaci Pantone® vzorníku.

Pro zvětšení klikněte

Reklamní předměty s potiskem Pantone® vzorník online

Reklamní předměty s potiskem – vzorový náhled grafických podkladů

Grafický náhled – reklamní šňůrky s potiskem

Samotná výroba reklamních předmětu na zakázku včetně doručení do naší kanceláře trvá přibližně 19 dní pokud není dohodnuto jinak.

Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázky. Pro kalkulaci ceny vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců. Při velkých objemech lze sjednat naší vlastní dopravu.