REKLAMNÍ ROSTLINY V PLECHOVCE

Rostliny v plechovce jako reklamní předmět

Reklamní rostliny v plechovceVítejte na našich stránkách, kde Vám představíme reklamní předmět rostliny v plechovce. Naše firma je dovozcem a zástupcem výrobce pro reklamní rostliny v plechovce v České republice. Díky tomuto postavení můžeme zákazníkovi nabídnout ty nejlepší ceny a kvalitní servis.  Hledáte originální reklamní předmět, který by dokázal každého zaujmout a navíc byl také dekorativní? Pak právě pro Vás představujeme reklamní rostliny v plechovce. Reklamní rostliny v plechovce sice nevydrží věčně, ale rozhodně déle než čerstvé květiny koupené už vyrostlé v květináči. Můžete tak být připraveni na vhodnou příležitost bez shánění dárku na poslední chvíli. Jedná se o speciální plechovku, která je velice podobná těm klasickým s nápoji. Ta na reklamní rostliny je malinko menší.

Reklamní rostliny v plechovce široká nabídka

Reklamní rostliny v plechovce mohou být rostliny téměř všech druhů od okrasných květin jako například slunečnice, petunie, pnoucí růže, fialky přes ovoce a zeleninu jako například rajčata, jahody, mrkev, okurky až po dnes velice oblíbené bylinky jako máta, tymián, bazalka a další. Výběr je opravdu široký. Na všechny typy plechovek, v kterých reklamní rostliny rostou lze tisknout a to například Vaše logo, značku firmy, slogan či název pořádané akce. Reklamní rostliny v plechovce dodáváme již od 100 ks od stejného druhu a od stejného množství jsme schopni nechat plechovku potisknout.

Klikněte pro více informací

Reklamní rostliny v plechovce - květiny

KVĚTINY V PLECHOVCE

Reklamní rostliny v plechovce - ovoce, zelenina

ROSTLINY – OVOCE, ZELENINA

Reklamní rostliny v plechovce - kouzelná fazole se vzkazem

KOUZELNÁ FAZOLE

Jak pěstovat reklamní rostliny v plechovce?

Pěstovat reklamní rostliny v plechovce zvládne opravdu každý. Níže naleznete jednoduchý návod jak si vypěstovat reklamní rostliny v plechovce.

Rostlinky v plechovce s horním i dolním otvíráním a přiloženými semínky
1. Otevřete plechovku a odtokovou spodní část
2. Do plechovky vložte přiložená semínka cca 0.5cm pod úroveň lehké nutriční zeminy
3. Pomalu do plechovky nalijte přiměřené množství vlažné vody, dokud se lehký nutriční substrát nenamočí
4. Plechovku umístěte na místo s dostatkem světla, slunce a tepla (ideální teplota 20-30ºC).
5. Zalévejte každých 3-5 dní nebo dle potřeby
6. Semínka vyklíčí nebo první rostlinky se objeví za 5-10 dní

návod rostliny v plechovce na zakázku

 

Rostliny v plechovce s horním otvíráním a semínky uvnitř plechovky
1. Otevřete plechovku
2. Pomalu do plechovky nalijte přiměřené množství vlažné vody, dokud se lehký nutriční substrát nenamočí
3. Plechovku umístěte na místo s dostatkem světla, slunce a tepla (ideální teplota 20-30ºC)
4. Zalévejte každých 3-5 dní nebo dle potřeby
5. Semínka vyklíčí nebo první rostlinky se objeví za 5-10 dní

Co jsou reklamní rostliny v plechovce?

Reklamní rostliny v plechovce tzv. mini rostliny, což jsou malý druh rostlin, které mohou být pěstovány v plechovce. Jedná se o speciální plechovku, která je velice podobná těm klasickým s nápoji. Ta na reklamní rostliny je malinko menší. Vypěstovat reklamní rostliny v plechovce je velice jednoduché. V plechovce se nachází směr substrátu, který obsahuje semínka květin, rostlin či bylinek. Vy jen jednoduše odtrhnete horní víčko a zalijete směr substrátu vodou. Reklamní rostliny v plechovce pak musíte pravidelně zalévat a ponechat na světlém a teplejším místě a do 9-10 týdnů Vám reklamní rostliny vyrostou. Reklamní rostliny v plechovce při náležité péči vydrží až jeden rok.

Reklamní rostliny v plechovce jako dekorace

Reklamní rostliny v plechovce jako dekoraceReklamní rostliny v plechovce mohou sloužit jako jednoduchá dekorace v kancelářích, zasedačkách, učebnách, barech, restauracích či klubech. Reklamní rostliny v plechovce potřebují jen dostatek vody a slunečního světla. Navíc je velmi jednoduché je pěstovat a v pracovním kolektivu to může být i zábavné v případě, že rostliny v plechovce pěstuje více lidí najednou.

Reklamní rostliny v plechovce jako dárek

Chcete věnovat originální dárek svým zaměstnancům, obchodním partnerům nebo zákazníkům? Reklamní rostliny v plechovce jsou jistě perfektní volbou, kdy obdarování budou mít Váš dárek tudíž Vaše logo stále na očích a budou o něj pečovat. Reklamní rostliny plechovce jsou vhodné jako dárek na Vánoce, Velikonoce, Den žen a mnoho dalších. Reklamní rostliny v plechovce nabízí totiž nepřeberné množství zpracování od vánoční hvězdy, přes velikonoční vajíčka v plechovce. Reklamní rostliny v plechovce jsou velice oblíbené pro reklamní kampaně.

Reklamní rostliny v plechovce jako dárekReklamní rostliny v plechovce široká nabídkaReklamní rostliny v plechovce za skvělé ceny

Naše roztomilé reklamní rostliny  v plechovce v různých provedeních si zamilují opravdu všichni a budou s láskou pěstovat květiny, ovoce, zeleninu nebo bylinky. Nepochybujeme o tom, že reklamní rostliny v plechovce se stanou úspěšnou reklamní kampaní Vaší společnosti, kdy díky potisku na plechovce zvýšíte povědomí o Vaší značce a zároveň věnujete originální dárek, který navíc dlouho vydrží a bude o něj pečováno.

Reklamní rostliny v plechovce kalkulace

Na reklamní rostliny v plechovce poskytujeme výrazné množstevní slevy. V případě potisku se do ceny za reklamní rostliny v plechovce významně podílí barevnost loga a termín dodání.  Finální cenu za reklamní rostliny v plechovce Vám rádi zkalkulujeme. Stačí napsat cenovou poptávku na náš email a my Vám zašleme cenovou kalkulaci.

Chcete si nechat vyrobit vlastní rostliny v plechovce? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, typ rostliny, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

_________________________________________________________________________

Available languages:

Mini jardin promotionnel  Regali promozionali mini piante   Mini Gradini  Promo Can Flower

Kwiaty w puszce promocyjnej  Werbepflanzen aus der Dose  Reklám konzerv virágok