ROSTLINKY OVOCE A ZELENINA V PLASTOVÉM OBALU S POTISKEM

Nabízíme rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu s potiskem

Nabízíme rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu jako kelímek, plechovka či květináč. Všechny tyto obaly navíc můžeme opatřit potiskem dle Vašeho přání. Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu jsou perfektní reklamní předmět. Stačí jen odtrhnout víčko a přidat vodu. Obdarujte zákazníky, zaměstnance či obchodní partnery kouskem přírody v podobě rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu. Níže Vám představíme příklady zpracování, jak mohou rostlinky v plastovém obalu vypadat. Pokud v nabídce nenaleznete rostlinky ovoce a zelenina, které byste potřebovali pro svou reklamní kampaň, neváhejte nás kontaktovat.

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu s potiskem – jahody

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu s potiskem - jahodyNechte si zabalit semínka jahody v plastovém, ekologicky odbouratelném obalu a opatřit potiskem dle Vašeho vkusu. Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu jsou originálním reklamním předmětem.
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 19.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: 47.5 x 47.5 x 32.5 cm
Balení: 48 ks v kartonu
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu s potiskem – mini rajče

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu s potiskem - mini rajčeNechte si zabalit semínka rostlinky mini rajče v plastovém, ekologicky odbouratelném obalu a opatřit potiskem dle vlastního návrhu. Darujte rostlinky ovoce a zelenina v plastovém obalu zákazníkům či obchodním partnerů. Budou nadšeni!
Minimální obj.: 5000 ks
Cena: 19.90 Kč/ks (při odběru 5000 ks)
Rozměry: 47.5 x 47.5 x 32.5 cm
Balení: 48 ks v kartonu
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Rostlinky ovoce a zelenina v plastové plechovce s potiskem – pomeranč

Rostlinky ovoce a zelenina v plastové plechovce s potiskem - pomerančJednoduše otevřete plechovku a postupujte dle pokynů na zadní straně plechovky a zkuste si vypěstovat vlastní pomeranč. Rostlinky ovoce a zelenina v plastové plechovce jsou originální reklamní předmět.
Minimální obj.: 1000 ks
Cena: 15.90 Kč/ks (při odběru 1000 ks)
Rozměry: Ø 5.5 x 8cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém květináči s potiskem – vanilka

Rostlinky ovoce a zelenina v plastovém květináči s potiskem - vanilkaZkuste si vypěstovat vlastní rostlinky vanilka v plastovém květináči, který lze opatřit potiskem na přání zákazníka. Roztomilý reklamní předmět v podobě rostlinky vanilka v plastovém květináči jistě každý uvítá.
Minimální obj.: 1000 ks
Cena: 17.90 Kč/ks (při odběru 1000 ks)
Rozměry: 4.5 x 2.8 x 4 cm
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Chcete si nechat vyrobit rostlinky ovoce a zeleniny v plastovém obalu a s vlastním potiskem na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service