KVĚTINY V PLECHOVCE NA ZAKÁZKU

Květiny v plechovce na zakázku jako reklamní předmět

Květiny v plechovce jsou malým kouskem přírody, který si může pěstovat úplně každý například doma, v kanceláři, na zahrádce nebo kdekoliv jinde. Navíc pěstovat květiny v plechovce je jednoduché. Stačí otevřít plechovku a zalít vodou. Květiny v plechovce na zakázku dodají každému prostoru krásu rozkvetlých květů, omamující květinové vůně či svěží vůni bylinek a také připomínku toho, kdo jim květiny v plechovce daroval. Na těchto stránkách zjistíte více o reklamním předmětu květiny plechovce, který pro Vás na zakázku vyrobíme. Květiny v plechovce na zakázku jsou jednoduché a proto krásné.

Květiny v plechovce na zakázku ve zkratce

  • co obsahuje plechovka: směr substrátu, semínka a bezpečné antibakteriální chemické hnojivo 
  • doporučená teplota: okolo 25 stupňů
  • skvělý dárek vhodný pro všechny generace
  • květiny v plechovce potřebují zalít jednou za dva dny a to přiměřeným množstvím vody
  • květiny v plechovce začnou klíčit po asi 7-15 dnech.
  • balení: vakuová plechovka, papírový sáček, papírový květináč, papírová dárková kartička, plastový kelímek, plastová plechovka, plastová miska vše s různým potiskem na zakázku 

Klikněte pro více informací.

Květiny v plechovce na zakázku

V PLECHOVCE

Květiny v papírovém obalu na zakázku

V PAPÍR. OBALU

Květiny v plastovém obalu na zakázku

V PLAST. OBALU

 

 

 

 

Květiny v plechovce nabídka na zakázku

Květiny v plechovce na zakázku nabízíme ve třech různých baleních, kdy si můžete vybrat z možností: květiny v plechovce, květiny v sáčku nebo květiny v plastovém kelímku. Obal či povrch všech balení může být samozřejmě na zakázku opatřen potiskem dle Vašeho vlastního návrhu. Ideální dárek pro každého. Stačí zalévat a květiny v plechovce vyrostou rychle do krásy. Krásná dekorace do kanceláři, domácností, škol, restaurací.

Květiny v plechovce na zakázku jsou ekologické

Vyberte si květiny v plechovce z naší široké nabídky a my Vám na zakázku vyrobíme tento krásný a navíc ekologický reklamní předmět. Dejte svým klientům, obchodním partnerům, zaměstnancům najevo, že Vaší společnosti záleží na přírodě a přemýšlíte o předmětech, které používáte k propagaci společnosti. Ekologicky šetrné květiny v plechovce mohou mít na obalu vytištěno logo firmy, slogan nebo značku. Dostaňte se do povědomí lidí pomocí krásného dárku v podobě květiny v plechovce. Stačí si vybrat.

Květiny v plechovce na zakázku balení

Květiny jsou umístěny v plechovce, která může být opatřena potiskem. Další variantou mohou být plechovky bez potisku, ale celá plechovka může být opatřena papírovým obalem, který bude opatřen potiskem. Na zakázku lze samozřejmě použít různé kombinace. Květiny v plechovce na zakázku nabízí velký prostor pro Vaší reklamu – logo, značku, slogan. Záleží jen na Vás. Všechny plechovky mají na spodní části plastovou krytku, která musí být odstraněna před prvním zalitím. Kvalitní balení květiny v plechovce je bezpochyby zárukou toho, že Vaše krásné rostlinky doputují ke svému novému majiteli v pořádku.
Květiny v plechovce na zakázku baleníKvětiny v plechovce s potiskem na zakázku
Květiny v plechovce na zakázku

Chcete si nechat vyrobit vlastní květiny v plechovce na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service