GIFTS SERVICE DODACÍ LHŮTY A ZPŮSOBY PLATBY

Gifts Service – dodací lhůty

Dodací lhůta při zakázkové výrobě reklamních předmětů se odvíjí od povahy zboží a požadavkům zákazníka. Dodací lhůta, pokud nebylo dohodnuto jinak, začíná běžet dnem závazné objednávky, připsání zálohy 50% z celkové ceny zakázky na náš účet, dodání a schválení grafických podkladů pro výrobu

  • expres – 10 dní
  • standard – 19 dní
  • economy – 59 dní

Gifts Service – typy dopravy a doba dopravy

Doba dopravy znamená doprava již vyrobeného zboží do naší kanceláře. Doba se může prodloužit při celním řízení. Celková cena zakázky je kalkulována s dopravou do naší kanceláře.

  • letecká expres – 5 dní (+ 2000,- Kč za každý kg)
  • letecká standard – 10 dní
  • lodní doprava – přibližně 59 dní ( zboží, jehož cena za kg je nižší než 200,- Kč, je předurčeno pro lodní dopravu)

doprava gifts service

Gifts Service – doprava zboží k zákazníkovi

Zboží může být doručeno na Vámi určené místo neprodleně po příchodu do České republiky a celním odbavení. Zboží rozesíláme prostřednictvím České pošty nebo GLS. Při velkých objemech lze sjednat naší vlastní dopravu.

Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázky. Pro kalkulaci ceny dopravy do Vaší kanceláře vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců. Při velkých objemech lze sjednat naší vlastní dopravu.

[ultimatetables 6 /]

Gifts Service – způsoby platby

Zákazníkům, pokud nebylo dohodnuto jinak, bude po potvrzení objednávky vystavena zálohová faktura na 50% z celkové ceny zakázky. Zaplacení této zálohy je nutné pro zahájení výroby. Doúčtování bude provedeno před doručením kompletní zakázky. Platby přijímáme bankovním převodem. Po domluvě je možné doúčtování 50% ceny zakázky na dobírku společně s dodávkou zboží.

Gifts Service – tolerance technické specifikace

Zákazníci budou též požádáni o schválení následující tolerance k zadané technické specifikaci produktu.

[ultimatetables 5 /]

* individuální dohoda se zákazníkem

Ceny na stránkách Gifts Service

Veškeré ceny uvedené na našich stránkách neobsahují DPH.

Loga a značky na stránkách Gifts Service

Všechny loga a značky nesoucí ochranné známky, které jsou zobrazeny na obrázcích uvedených na našich stránkách mají pouze referenční nebo ilustrační účel.  Loga, značky či jiné ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků a naše firma není oprávněna prodávat zboží nesoucí takové ochranné známky.