REKLAMNÍ BEZPEČNOSTNÍ OBALY NA PLATEBNÍ KARTY

Ochranné bezpečnostní obaly na platební karty je praktický reklamní dárek

bezpečnostní obaly na platební karty na zakázkuDo našeho širokého portfolia jsem zahrnuli také reklamní bezpečnostní ochranné obaly na platební karty, které dokáží stínit technologii RFID (identifikace rádiové frekvence). Nabídněte svým zákazníkům praktické pomocníky a ochránce jejich financí. Reklamní bezpečnostní obaly jsou perfektním dárkem, jelikož jsou praktické a obdarovaný jej jistě neuloží do šuplíku a bude jej používat řadu let. Bezpečnostní obaly nabízí poměrně velkou plochu na potisk a proto jej můžete opatřit reklamním sdělením, informacemi či obrázkem po celé jeho ploše. Reklamní potisk pak bude na očích nejen Vašeho věrného zákazníka či klienta ale i jeho blízkého okolí.

Reklamní bezpečnostní obaly na platební karty je prevence, která se vyplatí

Od doby zavedení bezkontaktních platebních karet s technologií RFID každým rokem výrazně stoupá riziko krádeže finančních prostředků. Dejte svým zákazníkům najevo, že držíte krok s technologiemi a prezentujte se jako firma, které záleží na bezpečnosti finančních prostředků a osobních údajů svých klientů. Bezpečnostní obaly mohou být vyrobeny nejen na platební karty ale i pasy či ID karty.  Bezpečnostní obaly na platební karty jsou tedy perfektní volbou mezi reklamními předměty – poskytují také poměrně velkou plochu pro potisk, což je v případě reklamních předmětů jednou z největších předností.

Navíc reklamní bezpečnostní obaly na platební karty kombinují mechanickou ochranu proti poškození karty ohybem a zároveň blokující RFID/NFC komunikaci s bezkontaktní kartou.

Jak vlastně fungují reklamní bezpečnostní obaly na platební karty?

Kovovoý prvek/destička vložený do obalu na principu absorpce RFID vln. Kovová destička absorbuje 95% energie RFID vln na frekvencích 125 kHz a 13.56MHz tak, že čip v bezkontaktní kartě nemá dostatek energie odpovědět na žádost čtecího zařízení.

Funkci reklamního bezpečnostního obalu na karty zamezující komunikaci s bezkontaktní kartou můžete otestovat kdekoli v obchodě nebo mobilním telefonem vybaveným NFC čtecím zařízením a patřičným software.

Reklamní obaly na platební karty pro bezpečnost svých klientů

Chraňte své zákazníky a klienty před nenechavými podvodníky. Pořiďte jim obaly na platební karty navíc s reklamních potiskem!

propagační bezpečnostní rfid pouzdraStačí aby podvodník byl vybaven mobilní čtečkou stejnou, kterou nacházíte na pultech obchodů. Jen pro vyšší efektivitu upravenou pro delší dosah. Není pak nic jednoduššího než projít davem nebo v MHD bez Vašeho vědomí či nápadného chování automaticky načíst Vaší platební kartu, která je v kabelce nebo peněžence a zaplatit do limitu, který máte nastavený bez PINu. Obvykle to bývá 500,- Kč na transakci. Je evidentní, že při počtu bezkontaktních karet, které jsou zhusta rozšířeny je motivace a potencionální zisk lupičů velmi vysoký. Proto se ochrana a stínění platebních karet  jeví jako velmi rozumný krok.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí bezpečnostního obalu na platební karty? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service