REKLAMNÍ TERMOPOLŠTÁŘKY NA ZAKÁZKU

Reklamní termopolštárky na zakázku k propagaci značky

Na těchto stránkách si Vám dovolíme přiblížit jeden z našich dalších reklamních předmětů, který pro Vás můžeme na zakázku nechat vyrobit. Jedná se o reklamní termopolštářky s hřejivým nebo chladícím účinkem, které mohou být potištěny logem, sloganem, názvem propagovaného produktu nebo jinou grafikou dle Vašeho zadání.

Reklamní termopolštářky na zakázku nabídka

Reklamní termopolštářky mohou být zakázku chladivé nebo hřejivé. Chladivé i hřejivé termopolštářky je možno opakovaně vrátit do původního stavu a používat opakovaně a stále dokola, což z nich činí velice praktický a trvalý reklamní předmět.

Klikněte pro více informací

chladivé polštářky s potiskem

CHLADIVÉ COLD POLŠTÁŘKY

hřejivé polštářky na zakázku

HŘEJIVÉ HOT POLŠTÁŘKY

Reklamní termopolštářky na zakázku výhody

 • praktický reklamní dárek
 • různé tvary a barvy na zakázku
 • jednoduché a navíc opakované použití
 • široké využítí
 • atraktivní a reprezentativní vzhled
 • velká plocha na potisk a jeho snadná realizace
 • bezpečné pro děti a dospělé
 • snadné skladování s minimem nároků na prostor a prostředí

Reklamní termopolštářky na zakázku – propagační video

Na tomto videu můžete vidět, jak jednoduše se hřejivé termopolštářky aktivují. Vaše ruce pak budou zahřívat po dobu přibližně 30 minut.

Co jsou vlastně reklamní termopolštářky na zakázku

Reklamní chladivé nebo hřejivé termopolštářky na zakázku jsou sáčky z pevného PVC s chemickou látkou (voda, sůl, adhezivní složky), ve které je vložen kovový plíšek sloužící k aktivaci chemického procesu. Prohnutím či prokliknutím (nesmí se lámat!) plíšku se spustí řetězová reakce. Ta mění tekutinu uvnitř termopolštářků v bílou postupně tuhnoucí hmotu. Hřejivé reklamní termopolštářky během několika sekund vyvinou teplotu přibližně 55°C. Hřejivé ani chladivé sáčky se nesmí přikládat přímo na kůži (doporučujeme obalit látkou). Reklamní termopolštářky vydávají intenzivní teplo nebo chlad a přímý kontakt s pokožkou by mohl způsobit její defekt.  V tuhé podobě nedoporučujeme dlouhodobé skladování polštářku.

Jak fungují reklamní termopolštářky na zakázku?

Reklamní termopolštárky na zakázku obsahují čirou různě barevnou tekutinu a kovový plíšek. Prohnutím či prokliknutím kovového plíšku vyvoláme reakci, při které se začne uvolňovat teplo (až 55°C) a tekutina se začne proměňovat v neprůhlednou hmotu. Takto teplý či chladný vydrží polštářek až 30 minut.

Reklamní termopolštářky a jejich funkce je obnovitelná povařením v horké vodě v rychlovarné konvici či hrnci až do úplného rozpuštění tuhé látky na kapalinu. Opětovné použití je možné do celkového vyčerpání chemické reakce. Se zvyšujícím se počtem aktivací ztrácí reklamní termopolštářky kapacitu. Tento proces můžete opakovat až 1000x. Když budete polštářek vyvařovat, dejte na dno konvice kus látky, aby se Vám nepřichytil na dně.

Technické informace:

 • polštářky výhradně vyvařujte ve vodě! Nesmíte je vařit v mikrovlné troubě, nebo papiňáku
 • tekutina není pitná a může být jedovatá
 • nedoporučujeme dětem do tří let
 • materiál: odolné PVC

Zakázkové ohřívače reklamní

Zakázkové ohřívače reklamní

Zakázkové ohřívače reklamní

Reklamní ohřívač dětských jídel

Reklamní ohřívač dětských jídel

 

 

 

 

 

 

 

Reklamní ohřívače v zakázkovém tvaru pomáhají vytvářet reklamní přeměty s vysokou vnímanou hodnotou. Na obrázku vidíte zakázkový ohřívač, který ocení každá matka, která na delší prochazce řeší problém jak ohřát svému potomkovi jídlo. S tímto ohřívačem není pak odkazána na ochotu kaváren, nebo restaurací a nemní limitována dobou kdy její ratolest je třeba nakrmit.

Reklamní termopolštářky na zakázku a jejich využití

Reklamní termopolštářky na zakázku mají široké možnosti využití všude, kde je potřeba zahřát či ochladit. Reklamní hřejivé termopolštářky na zakázku mírní bolest svalů, kloubů, páteře, břicha, menstruační bolesti a podobně. Chladivé reklamní termopolštářky například pomáhají mírnit bolesti zubů, redukovat otoky a výrony, pomáhají při migrénách, mírní projevy po bodnutí hmyzem.Reklamní termopolšářky na zakázku si najdou využití také při sportu. Například na horách na svahu, na dlouhých procházkách se psem nebo hokejovém zápase.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete na zakázku vyrobit pro svou firmu reklamní termopolštářky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, dobu dodání, tvar, rozměry, barevnost potisku. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

_________________________________________________________________________

Available languages:

EN – Hand Warmers – Heat Pack PL – Ogrzewacz reklamowy GE – Werbemittel Taschenwärmer HU – Reklám kézmelegítők RO – Incalzitoare maini promotionale