CHLADÍCÍ POLŠTÁŘKY NA ZAKÁZKU

Chladící polštářky na zakázku praktický reklamní předmět

chladicí polštářky s potiskemChladící polštářky na zakázku jsou další reklamní předmět v našem sortimentu. Chladící polštářky nabízí poměrně velkou plochu a Vy je tam můžete na zakázku nechat potisknout Vaším logem, sloganem nebo jinou grafikou a využít tak chladící polštářky k podpoře svého podnikání, získání povědomí o Vaší značce nebo produktu a tudíž získání nových zákazníků. Chladící polštářky na zakázku mají široké využití v oblasti sportu ale také výrazně pomáhají tlumit bolest hlavy či otoky nohou a podobně.

Chladící polštářky na zakázku nabídka

  • různé tvary a velikosti
  • různé barvy tekutiny
  • tampónový potisk nebo sítotisk různými barvami
  • široké využití – při sportu, tlumí bolest
  • zdravotně nezávadné a splňují předpisy CE
  • skvělé pro letní reklamní kampaň

Níže Vám představíme představíme některé chladivé polštářky na zakázku a možná inspirujeme i Vás a chladivé polštářky na zakázko se stanou součástí firemní propagace.

Chladící polštářky na nápoje na zakázku

Chladící polštářky nechte na zakázku potisknout logem Vaší firmy a získáte praktický reklamní dárek pro své zákazníky na letní propagační akce. Chladící polštářky se jednoduše vloží na pár hodin do mrazáku a pak je vložíte společně s nápoji do termotašky, kde vydrží svěží a chladné dlouho i v parných dnech.

chladivé polštářky výrobce

Položka č.: GS-IP 001
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: 8x10cm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Chladící polštářky ve tvaru stromeček na zakázku

Chladící polštářky mohou být na zakázku v různých tvarech, velikostech a také gel uvnitř polštářků může být různé barvy. Chladící polštářky na zakázku ve tvaru stromeček budou užitečný reklamní předmět, který se dá uplatnit například při sportu.

chladivé polštářky zakázková výrobaPoložka č.: GS-IP 002
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: 11x11cm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Chladící polštářky na zakázku – relaxační masky na obličej

Tyto polštářky na zakázku slouží jako relaxační chladicí masky na obličej. Chladicí polštářky na zakázku mohou být potištěny logem a názvem wellness centra, masážního či kosmetického salonu. Chladící polštářky na zakázku v podobě relaxační masky na obličej tlumí bolest hlavy a pomáhá při relaxaci.

reklamní relaxační gelové masky na obličej


Položka č.: 
GS-IP 003
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: 23x10cm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Relaxační chladící polštářky na oči na zakázku

Tyto relaxační chladící polštářky na oči pro Vás na zakázku vyrobíme například s logem Vašeho kosmetického salónu, wellness centra nebo hotelu. Chladící polštářky na zakázku jednoduše přiložíte na oční víčka a necháte působit jejich chladicí účinek.

chladivé relaxační polštářky s potiskem

Položka č.: GS-IP 004
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: 7.5x5cm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

 

Chladící polštářky pro sportovce na zakázku

Další využití najdou chladicí polštářky u sportovců. Tyto polštářky mají chladící účinky a jsou tedy perfektní jako první pomoc při lehkých zraněních. Chladící polštářky pro sportovce mohou být na zakázku potištěny například logem Vaší firmy, sportovním klubem nebo jinými informacemi.

chladicí polštářky výrobce
Položka č.: 
GS-IP 005
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: na zakázku
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Chladící polštářky a obaly na láhve na zakázku

Tento produkt může být na zakázku v podobě chladící obal nebo chladící polštářky na nápoje nebo láhve. Chladící polštářky na láhve nebo nápoje nechte jednoduše na zakázku potisknout a máte praktický reklamní předmět, který ocení každý hlavně v letním období. Jednoduše vložte chladící obal před použitím na přibližně 2 hodiny do mrazáku. Láhev poté vložte do obalu a Vaše víno či jiný nápoj vydrží dlouho studený a v parném dni.

reklamní chladivé obaly na láhve

Položka č.: GS-IP 006
Materiál: PVC a netoxický gel
Rozměry: 26x11cm (nebo na zakázku)
Hmotnost: 140g
Min. objednávka: 500 ks
Potisk: na zakázku
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU 

 

Chladící polštářky na zakázku a balení

Chladící polštářky na zakázku jsou standardně baleny v průhledných PP sáčcích. Chladivé polštářky mohou být za příplatek na zakázku zabaleny a dodány například v dárkových papírových krabičkách nebo PP sáčcích s potiskem. Záleží na Vašem zadání a také finančním rozpočtu. Chladící polštářky na zakázku dle Vašeho zadání v různých tvarech, velikostech, s potiskem a v různých barvách. Chladicí polštářky na zakázku zaručí originální a jedinečný způsob propagace Vaší firmy.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat vyrobit vlastní chladící polštářky na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service