GELOVÉ NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘKY OD VÝROBCE

Gelové nahřívací polštářky přímo od výrobce za skvělé ceny

Naším dalším produktem v oblasti reklamních předmětů jsou gelové nahřívací polštářky, které Vám dodáme přímo od výrobce. Za dlouhé roky v odvětví zakázkové výroby reklamních předmětů jsme získali mnoho zkušeností a i díky tomu nabízíme kvalitní produkty, prvotřídní zákaznický servis a výhodné ceny. Naším cílem je dodávat gelové nahřívací polštářky se sdělením pro Vaše zákazníky, jako je slogan, logo nebo jiná grafika.

nahřívací polštářky zakázková výroba

chladící polštářky s potiskem

Kvalitní gelové nahřívací polštářky přímo od výrobce

Jsme přímý zástupce výrobce na gelové nahřívací polštářky a toto exkluzivní postavení nám dává možnost Vám nabídnout kvalitní produkty za příznivé ceny. Vzhledem k tomu, že zastupujeme přímo výrobce zaměřujeme se na velké objemy a gelové nahřívací polštářky dodáváme firmám nebo například reklamním agenturám, které je zprostředkovávají pro své klienty.

Díky přímým vazbám na výrobce, gelové nahřívací polštářky Vám necháme vyrobit na míru Vašim požadavkům v libovolném tvaru, velikost a například doplněný o grafiku. Výrobce zhotoví gelové polštářky přesně dle Vašeho zadání a díky umístěnému logu nebo reklamnímu sloganu na polštářky s nahřívacími nebo chladící účinky tak získáte jedinečný propagační předmět, které zaručeně nikdo neodmítne.

propagační termopolštářky výrobce

zahřívací polštářky  zakázková výroba

gelové polštářky zakázková výroba

Naše společnost zastupuje výrobce, který má k dispozici rozsáhlé výrobní kapacity, takže pro nás není problém gelové nahřívací polštářky vyrobit v jakémkoliv množství. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je pro nás zásadní součástí naší strategie na trhu. Další naší strategií je zakázková výroba, což zaručuje, že výrobce dodá gelové nahřívací polštářky s jedinečným designem a díky tomu budou přesně odpovídat Vaší reklamní kampani.

Gelové nahřívací polštářky – grafika pro výrobce

Pro rychlé a také snadné zpracování gelových nahřívacích polštářků u výrobce je nutné dodat grafické podklady, které jsou nutné pro výrobu. Co musí obsahovat grafické podklady:

  • rozměry polštářku
  • jasně definovaný ořez polštářku
  • ideální formát PDF v křivkách
  • veškeré barvy vydefinované dle Pantone®
  • písmo v křivkách a případně název Fontu
  • loga a grafika v křivkách

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku a nechat si vyrobit gelové nahřívací polštářky přímo od výrobce? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service