TERMOHRNKY S VYMĚNITELNÝM POTISKEM NA ZAKÁZKU

Termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku jako reklamní předmět

Mezi další velmi oblíbené reklamní předměty, které pro Vás na zakázku můžeme vyrobit dvoustěnné termohrnky s vložitelným obrázkemjsou termohrnky s vyměnitelným potiskem. Tyto termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku jsou v době napjatých rozpočtů velice dobrým řešením jak propagovat svou firmu a navíc pomocí originálního a užitečného reklamního předmětu. Reklamní termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku nabízí velkou plochu na potisk, což je v oblasti propagace velká výhoda. Termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku jsou užitečný reklamní předmět, který ocení zákazníci i obchodní partneři, kteří si díky němu vychutnají teplý čaj či kávu třeba na cestě do práce nebo na dovolené. Termohrnky opatřete vyměnitelným potiskem a díky němu bude Vašeho logo a značka na očích.

Reklamní termohrnky s vyměnitelným potiskem nabídka

Níže se nachází nabídka pro předmět reklamní termohrnky s vyměnitelným potiskem a možná inspirujeme i Vás k tomu, abyste svou firmu a značku propagovali pomocí toho reklamního předmětu.

Plastové termohrnky s vyměnitelným potiskem

Plastové termohrnky s vloženým potiskemTermohrnky s vyměnitelným potiskem jako originální a užitečný předmět k propagaci. Plastové termohrnky mají transparentní dvoustěnné tělo a je tedy možné je opatřit vyměnitelným potiskem dle Vašeho zadání.
Materiál: plast
Rozměry: cca 18cm, cca Ø 8cm
Hmotnost: 200g
Objem: 450ml
Min. objednávka: 500 ks
Cena:  19.90,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní termohrnky s ouškem a vyměnitelným potiskem

Termohrnky s uchem a vložitelným potiskemReklamní termohrnky mohou být na zakázku i s praktickým ouškem. Termohrnky s vyměnitelným potiskem jsou užitečný reklamní předmět, který ocení každý zákazník nebo klient. Termohrnky tvoří dvoustěnné tělo s tím, že horní vrstva je transparentní a snadno se odšroubuje. Vy pak jednoduše vložíte papír s potiskem mezi tyto dvě stěny.
Materiál: plast
Rozměry: výška 17cm,  Ø 8.5cm
Hmotnost: 187g
Objem: 400ml
Min. objednávka: 500 ks
Cena:  21.90,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Transparentní termohrnky s vyměnitelným potiskem

Reklamní termohrnky s vyměnitelným motivem Tyto termohrnky mají transparentní ouško a vypadají skvěle. Termohrnky jsou tvořeny dvoustěnným transparentním tělem a snadno mezi ně vložíte papír s potiskem a reklamní předmět je na světě.
Materiál: plast
Rozměry: výška 16.5cm, Ø 6.35-8cm
Hmotnost: 190g
Objem: 450ml
Min. objednávka: 500 ks
Cena:  23.90,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Nerezové termohrnky s vyměnitelným potiskem

nerezové termohrnky s vloženým motivem na zakázkuNerezové termohrnky s vyměnitelným potiskem jsou praktický reklamní předmět. Mezi dvě odšroubovatelné stěny těla termohrnku můžete vložit jakýkoliv barevný papírový potisk a nejste nijak omezení obrázky, motivy.
Materiál: nerezová ocel 18/8 a plast
Rozměry: cca 16.5-18cm, cca Ø6.35-8.25cm
Hmotnost: 330g
Objem: 350/450/500ml
Min. objednávka: 500 ks
Cena:  39.90,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Proč termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku?

  • nízké náklady
  • žádné omezení s potiskem – loga, obrázky, designy, motivy, barvy – vše je možné!
  • velká plocha pro Vaší reklamu
  • Vaše logo bude na očích 
  • variabilní reklamní předmět – možnost změny motivu
  • praktický a efektivní reklamní předmět

* uvedené ceny: neobsahují DPH 21%, neobsahují přípravu výroby, neobsahuji potisk, jsou platné při odběru 1000 ks

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamní termohrnky s vyměnitelným potiskem na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service