REKLAMNÍ ŠKRABKY NA LED NA ZAKÁZKU

Škrabky na led na zakázku jako reklamní předmět

Reklamní škrabky na led výrobceReklamní škrabky na led v zimních měsících najdou zajisté využití, a proto darovat svým klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům škrabky na led jako reklamní dárek je jistě dobrou volbou. Nechte si proto vyrobit na zakázku reklamní škrabky s logem firmy a propagujte svou značku efektivně.

Reklamní škrabky na led na zakázku nabídka

Poskytujeme širokou nabídku reklamní škrabky na led, kterou pro Vás na zakázku vyrobíme dle Vašeho zadání. Reklamní škrabky na led mohou mít mnoho podob a proto si prohlédněte naší nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.

Reklamní škrabky na led na zakázku materiály

Pro výrobu reklamní škrabky na led na zakázku používáme kvalitní materiály. Reklamní škrabky na led se vyrábí převážně z tvrzeného plastu, který je velice odolný, má vysokou životnost a je dobře tvarovatelný. Reklamní škrabky na led mohou být na zakázku vylepšeny také praktickou gumovou stěrkou, parkovacími hodinami, smetáčkem či rukavicí jež Vás uchrání před studeným sněhem a ledem. Stačí si jen vybrat.

reklamní škrabky na led rukavice

Firemní škrabky na led

Promo škrabky na led výrobce

Reklamní škrabky na led potisk na zakázku

Reklamní škrabky na led lze na zakázku také potisknout logem, sloganem či jinou grafikou dle zadání klienta. Pro potisk reklamní škrabky na led se nejčastěji využívá sítotisku a to jednou či více barvami. Některé typy reklamní škrabky na led lze na zakázku potisknout také plnobarevným potiskem. Na reklamní škrabky na led se na zakázku nejčastěji tiskne logo firmy, slogan, kontaktní údaje firmy nebo webové stránky.

Reklamní škrabky na led na zakázku pro Vaše zákazníky

Malé plastové škrabky na led na zakázku patří mezi levné reklamní předměty, které přiliš nezatíží finanční rozpočet.  Škrabky na led přitom zároveň nabízí poměrně velkou plochu pro potisk a tudíž příležitost jak oslovit. Vaši zákazníci, obchodní partneři nebo zaměstnanci jistě ocení praktický dárek, který je zachrání v zimě zachrání před svízelnou situací. Nenechte si ujít obrovskou příležitost, kterou reklamní škrabky na led nabízí a možná s její pomocí zaujmete a získáte nové zákazníky.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamní škrabky na led na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service