ADVENTNÍ KALENDÁŘE NA ZAKÁZKU

Adventní kalendáře na zakázku jako reklamní dárek pro klienty

Každý rok před Vánoci hledáte vhodný reklamní dárek a zároveň reklamní předmět, pro své klientky a zákazníky,  který se zaručeně dostane do domácností? Reklamní adventní kalendáře jsou skvělou volbou. Adventní kalendáře na zakázku jsou reklamní předmět především pro rodiče, kteří ocení tento dárek pro své děti. Pomocí reklamního adventního kalendáře můžete propagovat svou firmu nebo produkt a s jeho pomocí můžete zvýšit povědomí o značce.

Reklamní adventní kalendář na zakázku MINI

Tyto malé reklamní adventní kalendáře budou perfektním dárkem pro Vaše klienty nebo zákazníky v době vánoční. Konečná cena adventního kalendáře se odvíjí od počtu kusů, barevnosti potisku a termínu dodání.

malé reklamní adventní kalendáře dodavatel
Min. objednávka: 100ks/druh
Hmotnost: 50g balení (24ks v balení)
Rozměry: 197x284x10mm (nebo na zakázku)
Čokoláda: mléčná, hořká
Potisk obalu: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 

Reklamní adventní kalendáře na zakázku STANDARD

Středně velké reklamní adventní kalendáře můžete věnovat svým zákazníkům nebo klientům jako vánoční dárek. Tyto sladké reklamní předměty v podobě adventního kalendáře jistě  potěší. Konečná cena adventního kalendáře se odvíjí od počtu kusů, barevnosti potisku a termínu dodání.

zakázková výroba adventního kalendáře


Min. objednávka:
 100ks/druh
Hmotnost: 50g balení (24ks v balení)
Rozměry: 250x345x10mm (nebo na zakázku)
Čokoláda: mléčná, hořká
Potisk obalu: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU 

 

Reklamní adventní kalendáře na zakázku PREMIUM

Reklamní adventní kalendáře budou perfektním dárkem pro Vaše zákazníky a klienty v období Vánoc. Obal reklamního adventního kalendáře můžete na zakázku opatřit vlastním potiskem například logem či jinou grafikou. Čokoládky reklamního kalendáře PREMIUM mohou být na zakázku baleny jednotlivě v aluminiové fólii ve stříbrné nebo zlaté barvě. Konečná cena adventního kalendáře se odvíjí od počtu kusů, barevnosti potisku, termínu dodání a zda máte zájem o zabalení bonbónů jednotlivě.

zakázková výroba čokoládového adventního kalendáře
Min. objednávka:
 100ks/druh
Hmotnost: 50g/120g balení (24ks v balení)
Rozměry: 269x372x11mm  (nebo na zakázku)
Balení bonbónů: bez obalu, aluminiová fólié ve stříbrné nebo zlaté barvě.
Čokoláda: mléčná, hořká
Potisk obalu: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Reklamní adventní kalendáře z kvalitní čokolády na zakázku

čokoládové reklamní předměty výrobceČokoláda pro všechny reklamní adventní kalendáře je vyrobena z kvalitního kakaa, která pochází od společnosti BARRY CALLEBAUT, která je jedním ze světových lídrů mezi výrobci kakaových a čokoládových produktů. Tato firma disponuje závody po celém světě a je zárukou kvality. Pro reklamní adventní kalendáře si můžete vybrat čokoládky hořké, mléčné, dezertové.

Reklamní adventní kalendáře potisk na zakázku

Adventní kalendáře mohou být na zakázku v různých velikostech a také jejich obal může být opatřen potiskem. Obaly pro adventní kalendáře jsou vyrobeny z papíru a pro jejich potisk se používá digitální nebo offsetová technologie.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní čokoládové adventní kalendáře? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, dobu dodání, druh adventního kalendáře, barevnost potisku. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

reklmní adventni kalendář na zakázku
reklmní adventni kalendář na zakázku