REKLAMNÍ ŽABKY A PANTOFLE NA ZAKÁZKU

Proč reklamní žabky a pantofle na zakázku

reklamní pantofle na zakázku

Reklamní žabky či pantofle na zakázku jsou stále oblíbený reklamní předmět a nástroj propagace mnoha firem. Je to především proto, že  reklamní žabky a pantofle jsou zároveň oblíbené i u zákazníků a koncových spotřebitelů. Naše firma se zabývá výrobou předmětů reklamní žabky a pantofle na zakázku a nabízíme Vám široký výběr z typů, tvarů a velikostí. Naše reklamní žabky i pantofle jsou unisexové a těší se velké popularitě mezi lidmi každého věku. Dejte tento dárek těm, kterých si vážíte.

Reklamní žabky a pantofle na zakázku nabídka

Klikněte pro více informací

reklamní žabky na zakázku s potiskem

ŽABKY

reklamní bavlněné pantofle na zakázku

PANTOFLE

Reklamní žabky a pantofle materiály na zakázku

Reklamní žabky jsou prstová obuv, která vypadá velice nenuceně. Je spousta materiálů, ze kterých mohou být na zakázku reklamní žabky vyrobeny. Mezi nejčastěji používané materiály pro výrobu reklamní žabky na zakázku jsou například: guma, vinyl, pěna, tkanina a jiné materiály, kterým nevadí voda. Hitem posledních let jsou samozřejmě ekologicky šetrné reklamní žabky, které jsou vyrobeny na zakázku z bambusového nebo kokosového vlákna. Většinou jsou reklamní žabky na zakázku vyráběny téměř ploché (či s malým podpatkem) a jsou nesrovnatelně levnější než kterákoliv jiná letní obuv. Na zakázku vyrobíme též reklamní pantofle, které jistě znáte z hotelů, wellness či spa center, bazénu nebo masážních salónů. Tyto reklamní pantofle jsou nejčastěji vyráběny z bavlny a z ručníkové tkaniny.

Žabky a pantofle na zakázku jako reklamní předmět

reklamní žabky na zakázkuŽabky a pantofle na zakázku jsou ideální pro každou reklamní kampaň, a to především díky velkému prostoru pro Vaše logo či reklamu. Reklamní žabky a pantofle mohou mít na zakázku některé nebo všechny z těchto propagačních prvků: na pásku, na podrážce, na horní straně žabky či pantofle, na obvodu žabky či pantofle, natištěné nebo vyšité jméno firmy, logo nebo obrázek produktu; na podrážce pak reliéf či vystouplé logo. Naše firma zastupuje přímo výrobce předmětu reklamní žabky a pantofle a proto můžeme zaručit příznivé ceny a široký výběr mezi předměty reklamní žabky, hotelové dárkové pantofle a podobně. V této činnosti se nám již podařilo vybudovat dobré vztahy s našimi klienty a zákazníky.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní žabky či pantofle na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní pantofle či žabky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

Available languages:

Custom made flip flops and slippers  Papuci promotionali  Werbe Flip Flops und Pantoffeln    Reklám strandpapucsok, logózott papucsok  Kapcie reklamowe i japonki reklamowe 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *