REKLAMNÍ ŽABKY S POTISKEM

Reklamní žabky s potiskem

V letních parných dnech se nic nevyrovná páru pohodlných žabek. Proč by lidé nemohli v reklamní žabky s vyseknutým logem
létě nosit právě ty Vaše reklamní žabky a navíc s potiskem loga Vaší firmy. Reklamní žabky s potiskem jsou přes léto doslova nepostradatelná věc. Lidé je nosí doma, na výlety, na nákupy a samozřejmě na pláž a k vodě.   Díky tvarované podrážce mohou reklamní žabky s potiskem – reliéfem zanechávat v písku obrazce – například Vaše logo. Reklamní Reklamní plážové žabky jsou stále populárnější a jsou skvělou možností jak levně posílit povědomí o Vaší firmě a značce. Chopte se šance a propagujte se pomocí předmětu reklamní žabky. Vyberte z mnoha různých typů a barev, potisků například na podrážce nebo pásku. Reklamní žabky mohou být vyrobeny v jakékoliv barvě a s potiskem či vzorem.

Níže Vám představíme vzorky reklamní žabky s potiskem. Jedná se o zakázkovou výrobu a pro konkrétní cenou nabídku nás kontaktujte. Děkujeme

Reklamní plážové žabky s potiskem

Reklamní plážové žabky mohou být na zakázku vyrobeny z jakéhokoliv materiálu odolného vůči vodě. Vaše reklamní plážové žabky na zakázku necháme opatřit potiskem loga či značky. Reklamní plážové žabky s potiskem jsou stále vděčným a praktickým reklamním předmětem.

reklamní plážové žabky s potiskem

Materiál podrážka: guma, EVA, PVC
Materiál pásek: vinyl, polyester
Dostupné velikosti: EU 34-43
Cena ks: 32,- Kč/ks
Potisk: potisk na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
ZASLAT POPTÁVKU 

EVA reklamní žabky s potiskem loga

EVA reklamní žabky jsou vyrobeny z měkkého, pohodlného materiálu a mohou být na zakázku opatřeny potiskem. EVA reklamní žabky jsou velice lehké a plavou na hladině. EVA reklamní žabky s potiskem loga či značky Vaší firmy jsou reklamní předmět, který nestárne.

EVA reklamní žabky s potiskem loga

Materiál podrážka: guma, EVA, PVC
Materiál pásek: vinyl, polyester
Dostupné velikosti: EU 34-43
Cena: 32,- Kč/ks
Potisk: potisk na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
ZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní lenticulární/3D žabky s potiskem

Reklamní lenticulární 3D žabky jsou velice originální a oblíbené především u dětí. Reklamní lenticulární 3D žabky mohou být na zakázku nejen s 3D efektem, ale navíc mohou být opatřeny potiskem například na pásku žabky.

Reklamní lenticulární 3D žabky s potiskem

Materiál podrážka: guma, EVA, PVC s 3D úpravou
Materiál pásek:
vinyl, polyester
Dostupné velikosti:
 EU 34-43
Cena: 47,- Kč/ks
Potisk: potisk na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
ZASLAT POPTÁVKU 

Ekologické reklamní žabky s potiskem

Ekologické – ekologicky šetrné reklamní žabky mohou být na zakázku opatřeny potiskem. Co je ekologické je populární – jdete tedy s trendem a nechte si na zakázku vyrobit ekologické reklamní žabky s potiskem pásku a dejte najevo kladný postoj firmy k životnímu prostředí. Tyto ekologické reklamní žabky jsou poměrně nenákladné a Vy je můžete rozdávat jako reklamní dárek na plážích, večírcích, veletrzích.

ekologické reklamní žabky s potiskem

Materiál podrážka: kokosové vlákno, bambusové vlákno
Materiál pásek: tkanina
Dostupné velikosti: EU 34-43
Cena ks: 41.50,- Kč/ks
Potisk: potisk na zakázku
Min. objednávka: 1000ks
ZASLAT POPTÁVKU 

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní žabky na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní žabky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service