REKLAMNÍ ROHOŽE NA ZAKÁZKU

Reklamní rohože na zakázku

Nabízíme Vám výrobu reklamní rohože na zakázku přesně dle Vašeho návrhu. Dokážeme na zakázku vyrobit reklamní rohože v mnoha různých materiálech, velikostech, tvarech, barvách a stylech – vyrobíme pro Vás jedinečné reklamní rohože, které budou reprezentovat Vaší firmu a budou Vám dělat dobrou reklamu.  Obecně mají reklamní rohože na zakázku velice široké využití a používají se především před vchodem do budovy nebo místnosti. Reklamní rohože se nejčastěji umisťují před dveře a dodají návštěvníku ten pravý pocit domácké atmosféry. Navíc když si lidé čistí obuv na rohoži většinou se při tom na ni dívají. Díky tomu máte další příležitost jak možné zákazníky oslovit! Zakládáme si na nejlepších technologiích, které zajišťují vysokou kvalitu námi na zakázku vyrobené reklamní rohože.

Reklamní rohože na zakázku od nás

Níže Vám představíme příklady nejběžnější reklamní rohože, kterou pro Vás můžeme na zakázku vyrobit. Ať už hledáte obyčejné domácí rohože, reklamní rohože nebo veliké reklamní rohože, my je pro Vás dokážeme vyrobit ve vysoké kvalitě a za přiměřených nákladů. Na našich stránkách najdete především příklady realizovaných zakázek, díky nímž si můžete snadno vytvořit představu o možnostech, které Vám rohož nabízí. Pokud máte jakékoliv otázky, chcete znát cenovou kalkulaci pro výrobu reklamní rohože na zakázku nebo pokud si chcete objednat výrobu reklamní rohože, neváhejte nás kontaktovat.

Reklamní rohože na zakázku nejnovější realizace

Reklamní rohože na zakázku pro DBD Group a All Service

Materiál: polyacrylonitrilové vlákno
Rozměr: 50 x 80 cm

Reklamní rohožky na zakázku dodavatel

Reklamní rohožky výrobce

 Reklamní rohože na zakázku s logem

Tento typ reklamní rohože je na zakázku vyroben z vinylu je skvělý pro použití v reklamě. Na reklamní rohože se dá na zakázku natisknout Vaše logo či slogan. Tyto reklamní rohože mají jasné barvy a kvalitní potisk a budou Vám skvěle sloužit jako reklama i jako prostředek pro čistění obuvi. Využijte tyto rohože pro reklamu!

reklamní rohože výrobce
Kód výrobku:  GS-DM001
Materiál: Vinyl
Rozměry: 50 x 70 cm
Minimální objednávka: 300ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní rohože na zakázku z PVC

Reklamní rohože na zakázku z PVC je možné vyrobit přesně ve tvaru, barvě a velikosti, které Vám vyhovují. Tyto reklamní rohože na zakázku z PVC velice dobře čistí obuv a zároveň dobře vypadají. Tyto reklamní rohože na zakázku přivítají návštěvu za Vás.

reklamní rohože na zakázku z PVC

Kód výrobku: GS-DM002
Materiál: PVC
Rozměry: 40 x 60 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Gumové reklamní rohože na zakázku

Tyto reklamní gumové rohože jsou na zakázku vyrobeny z velmi kvalitního a odolného materiálu a díky tomu mají vysokou životnost a vykazují jen velmi malé opotřebení. Gumové reklamní rohože na zakázku mají ideální využití venku před vchodem. Speciální povrch této gumové reklamní rohože na zakázku odstraňuje nečistoty z obuvi, a tak pomáhá udržovat vnitřek budovy čistý.

Gumové reklamní rohože na zakázku

Kód výrobku: GS-DM003
Materiál: Guma
Rozměry: 45 x 75 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní rohože na zakázku z kokosového vlákna

Uvědomujeme si důležitost ochrany životního prostředí, a proto Vám nabízíme reklamní rohože na zakázku vyrobené z kokosového vlákna. Tyto reklamní rohože jsou na zakázku vyrobeny ze 100% přírodního materiálu  – kokosového vlákna. Rohože z kokosového vlákna navíc skvěle vypadají.

reklamní rohože na zakázku z kokosového vlákna

Kód výrobku:  GS-DM004
Materiál: Kokosové vlákno
Rozměry: 40 x 60 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní rohože s potiskem na zakázku

Reklamní rohože na zakázku s potiskem jsou velice dekorativní a jsou velice oblíbené nejen kvůli vysoké funkčnosti, ale i protože krásně ozdobí podlahu. Reklamní rohože s potiskem na zakázku jsou velice působivé a jsou ideálním prostředkem pro reklamu a dotvoření vchodu restaurace, hotelu, obchodu či společnosti.

reklamní rohože s potiskem na zakázku

Kód výrobku: GS-DM005
Materiál: Polyester
Rozměry: 60 x 90 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní rohože na zakázku z plyše

Tyto reklamní rohože jsou na zakázku vyrobeny z plyše a mají velice vysokou čistící účinnost. Reklamní rohože z plyše jsou na zakázku opatřeny potiskem a velice dobře vypadají.

reklamní rohože na zakázku z plyše
Kód výrobku: GS-DM005
Materiál: Plyš
Rozměry: 50 x 70 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Velké reklamní rohože na zakázku

Díky velké reklamní rohoži na zakázku můžete mít i Vy originální práh. Tento typ velké reklamní rohože na zakázku umožňuje navolit přesné parametry a vyrobit ji přesně dle Vašeho zadání. Velké reklamní rohože budou skvělou vizitkou Vaší společnosti.

velké reklamní rohože na zakázku

Kód výrobku: GS-DM007
Materiál: Polypropylene
Rozměry: 80 x 150 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní plastové rohože na zakázku

Tyto reklamní plastové rohože jsou na zakázku speciálně upraveny, aby zachytávali co nejvíce špíny a zároveň bránily, aby na ní návštěva uklouzla. Plastové reklamní rohože na zakázku oceníte především v deštivém počasí. Reklamní plastové rohože mohou být na zakázku opatřeny potiskem.

reklamní plastové rohože na zakázku
Kód výrobku: GS-DM008
Materiál: Plast
Rozměry: 45 x 75 cm
Minimální objednávka: 300 ks
CenaZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní rohože efektivně čistí obuv od špíny a bláta a mají dlouhou životnost, a to hlavně díky materiálům první jakosti, které při jejich výrobě používáme. Reklamní rohože na zakázku vyrobíme levně a s množstevními slevami.  Pokud hledáte reklamní rohože, které chcete na zakázku potisknout logem, jste na správném místě. Vyrobíme pro Vás reklamní rohože na zakázku jakéhokoliv designu.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní rohožky na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamní rohožky, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service