line Rollery na Facebooku

Rollery

Vítejte na naší stránce o rollerech!

Naše firma je dovozcem a výhradním zastoupením výrobce rolleru v České republice. Zajišťujeme pro Vás kvalitní a cenově výhodnou výrobu rollerů všech typů. Naše výsadní postavení na trhu s reklamními předměty a především rollery zajišťuje vysokou spolehlivost a poctivost jednání. Můžete si být jistí, že rollery od naší společnosti budou bez sebemenších problémů plnit svou funkci. Spokojenost odběratelů rollerů je pro nás zcela zásadní.

Rollery

Výhodné ceny rollerů

Umožňujeme objednávky rollerů už od menších objemů, ale při velkých odběrech poskytujeme výrazné množstevní slevy. Větší objednávka rollerů se Vám vyplatí! Podrobnosti o cenách pro rollery zjistíte na našem emailu nebo telefonním čísle, které najdete zde.

O rollerech:

Rollery jsou malá a velmi efektivní zařízení, která Vám zjednodušují nošení průkazky nebo permanentky. Vytahovat pokaždé průkaz z kapsy nebo peněženky je zdlouhavé a zbytečně složité. S našimi rollery to bude o 1000% jednodušší. Jen zatáhnete za roller a průkaz přiložíte k dané čtečce nebo ukážete kontrole.

V naší nabídce nabízíme mnoho typů rollerů, které pokrývají všechny možnosti využití. Najdete u nás rollery na skipasy určené lyžařům, kancelářské rollery, reklamní rollery a rollery pro děti. U naší společnosti si ty pravé rollery vybere každý.

A je to právě široká nabídka rollerů a dokonce výroba rollerů na zakázku, které k nám přitahují mnoho zákazníků. Těm pak nabízíme výhodné ceny a vysokou kvalitu. Rollery Vám nikdo lépe a rychleji nevyrobí!

Reklamní rollery

Reklamní rollery

Naše společnost se zabývá mimo jiné i výrobou reklamních předmětů. Rollery proto umíme vyrobit i jako reklamní předmět, který se snadno stane součástí reklamní kampaně. S pomocí rollerů můžete efektivně oslovit například lyžaře nebo lidi pracující v kancelářských prostorech. Rollery jsou vhodným reklamním předmětem i díky své malé velikosti, která Vám zjednoduší distribuci a uskladnění. Přitom jsou rollery neustále na očích a lidé z cílové skupiny si jich všimnou. Vaše reklama tak s pomocí rollerů bude velmi účinná!

Na rollery jde jednoduše natisknout Vámi zvolený obrázek, slogan nebo jiný motiv. Rollery k tomu mají vhodně uzpůsobený tvar, který vystaví Vaši reklamu zrakům lidí-možných zákazníků. S rollery se Vám podaří oslovit mnohem víc lidí.

Další informace o rollerech

Rollery dodáváme ve dvou základních velikostech a kromě velikosti si můžete vybrat i barvu. Na rollerech je místo pro potisk, nálepku nebo plastickou nálepku, které Vám můžeme bez problémů také zajistit. Cena nálepky nebo potisku se na ceně rollerů projeví jen minimálně, pokud je umístíme na rollery už při výrobě. Pokud byste je chtěli dodat samostatně, samozřejmě to také umožňujeme, ale náklady na polepení/potisknutí až po dodání se Vám pak prodraží.

Mnoho nepoctivých dovozců rollerů je nechává vyrábět z nekvalitního plastu a jejich životnost je velmi krátká. Oproti tomu my jsme hrdí na rollery, které vyrábíme. Na naše rollery používáme kvalitní plasty a prvotřídní ocelovou pružinu, která neztratí pružnost ani při dlouhodobém častém používání.

Retractabile Kihuzhato Kartyatartok Yoyos Retractiles Roller Clip Zawieszki Jojo Retraktor